Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki hirtelen és "csúnyán...

Ha valaki hirtelen és "csúnyán" fogy le, az arca is beesett lesz, sápadt, valamint láthatóan erőtlen az illető és a szeme alatt sötét karikák vannak, az mindenképp rákra utal?

Figyelt kérdés
Vagy lehet esetleg enyhébb baja? Mindez lehet a stressztől?
2018. máj. 18. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem eszik semmit 3 hétig, de nincs rákja, akkor is úgy fogy le, ahogy fent leírtad. Már ha ez volt a kérdés. Attól még lehet rákja.
2018. máj. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy arra, hogy nem érte nap 15 éve már és munkanélküli.
2018. máj. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én így fogytam le, mikor nagy trauma ért. Észre sem vettem, csak egy hónap után, hogy 15 kilót fogytam, ami nem csoda, mert az evés volt az utolsó, ami eszembe jutott akkoriban. Ez három éve volt, nem vagyok beteg azóta sem. Ha az étvágyad bármiért huzamosabb időre elmegy, akkor nem egy szép látványt nyújtasz, de ez nem törvényszerűen rák.
2018. máj. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl kevés az infó, ahhoz, hogy kitaláljuk mitől lehet. Alultápláltság, emésztési- és felszívódási zavarok, fertőzés, anorexia, cukorbetegség, stressz és sajnos a rák is...stb...Sürgősen irány az orvos.
2018. máj. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Durvább bélparazita fertőzés is lehet a háttérben, illetve ha valakinek el kezd túlműködni a pajzsmirigye, az is okoz fogyást amellett, hogy rendesen eszik az illető.

Szóval nem kell a legrosszabbra gondolni.

2018. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valójában egy barátomról van szó, pár hónapig nem láttam, de telefonon tartottuk a kapcsolatot.Ő itt leginkább családi gondokról panaszkodott, mondta, hogy sokat idegeskedik, valamint állandóan fáradt.Tegnap végre találkoztunk, ledöbbentem, hogy néz ki, aggódom érte mert nagyon kedvelem, de mégse szegezhettem neki a kérdést, hogy" A szövettanra gondoltál már?"
2018. máj. 18. 09:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a családi gondjai miatt ideges, nem eszik. A tápanyaghiány miatt legyengült, fáradt, még ingerlékenyebb. Azt azért az ember tudja, hogy tényleg ok nélkül fogyott le, és olyankor az életösztön miatt csak elmegy orvoshoz, hogy mégis mi ez. Egy kedves “eszel rendesen a zaklatott hétköznapjaid ellenére, olyan soványnak láttalak a minap” talán nem túlzás barátok közt, ennyit nyugodtan megkérdezhetsz. Ha a válasz “hát nem nagyon” vagy valami hasonló.... akkor meg is nyugodhatsz, bajos az élete, de nincs veszélyben.
2018. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!