Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez rák jele is lehet?

Ez rák jele is lehet?

Figyelt kérdés

Kissé homályoson látok, illetve egy ideje enyhén remeg a kezem.

Meglehet, hogy agydaganat, vagy hasonló?

Parkinson esetleg?

Köszönöm a válaszokat előre is.

15F



2018. máj. 18. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Hát ha nem rák, akkor dementia senilis. Mindegy, neked már annyi!
2018. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy agydaganat. Menj el szemészetre ha homályosan látsz és a kézremegéseddel a háziorvoshoz, annyi minden okozhat kézremegést, még bizonyos vitaminok hiánya is.
2018. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Menj el orvoshoz! Itt senki sem orvos, de ha az is lenne bárki, nem látnak beléd, és 2 tünet még nem biztos betegség! Bármi lehet! Nem értek hozzá, bár kétlem, hogy ez agydaganat vagy parkinson-kór, leginkább mert utóbbi meg az idős, 60 év feletti emberek betegsége, ami ugyan 40 évesen is megmutatkozhat, de 15 évesen kizárt!
2018. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De scellorus miltiplexre is gondoltam.
2018. máj. 18. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Ne képzelj be súlyos betegségeket, mert a stressztől még jobban fog remegni a kezed, menj el a háziorvosodhoz, elmész vizsgálatokra és kiderül mi a bajod.
2018. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdező vagyok. Kellett új accountot készítsek, az előzző törölve lett, mert kiskorú vagyok.

Egyelőre a kézremegésemen kívűl nincsen más. Háttérinfó: Jelenleg (lassan fél éve) szorongásos kórképpel kezelnek. Clonazopám és lorazepam hatóanyagú gyógyszereket szedek. Pszihológushoz is rendszeresen kell járjak. Ő nagyon súlyos hipochandriát és OCD- ét állapított meg nálam(PTSD is van). Anyukámnak mondta, hogy a pszichiáterrel bészéljen a gyógyszeradagok növeléséről, mert jelenleg csökkentették jelentősen.

Öngyilkossági kísérleteim is voltak (amikre nem vagyok büszke, de akkoriban nem nagyon tudtam gondolkodni a szorongástól és a félelemtől.)

Tudom, hogy a szorongas is tud kézremegést okozni(tapasztalat), de nyugalmi testhelyzetben is remeg a kezem mostanában.

A szorongasom is az agydaganattól való félelmem miatt van, a prion betegségtől féltem, azelőtt a demenciától, azelőtt a pedofil zavartól, azelőtt az antiszociális személyiségzavartól, azelőtt attól féltem, hogy meleg vagyok vagy biszex.

Mostmár attól is félek, hogy anyukám rákos.

Ha a fejem fáj (migrénes vagyok, de igazából nem tart sokáig) félek, hogy rák,ha a hasam fáj egy picit, félek,hogy rák, ha valamire nem tudok emlékezni, a ráknak tulajdonítom. Kezdek újra visszasűlyedni. Sokat javúlt az allapotom mióta gyógyszeres ill terápás kezelésben részesülök, de kezdek visszasűlyedni a mélybe, ahonnan elindultam.

Iszonyatosan félek, hogy daganatos megbetegedésem van.

Tudom, hogy az egész egy irracionális dolog lehet, illetve a józan ember számára az én félelmeim gyerekesnek minősűlnek.

Viszont rengeteg dolgot átéltem, régebben kezdődő epilepsziám, alvajárásom volt a hatalmas stressz miatt.

Az egész életem a kényszeres cselekedetek, gondolatok és önmagamam kontrollálásából és szabályozásából áll.

A szociális fóbiáról nem is beszélve.

A pszihológus vezetett rá, hogy kényszeres gondolatok miatt szorongok annyitt. Ami érthető, de én sohasem gondoltam abnormálisnak, mert életem folyaman mindig velem voltak/vannak.

Igazából nagyon szeretném azt , hogy az agydaganat beképzelése a hipochandriám műve. De képtelen vagyok erre, mert "mivan ha, mégis agyrákom van" gondolat visszarepít az örökös körforgásba.

2018. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!