Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Túlságosan is stresszes típus...

Túlságosan is stresszes típus vagyok, lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés
Kiskoromtól kezdve mindenen képes vagyok szétstresszelni magam kis apróságon is. Fogadjam el hogy én ilyen vagyok vagy van valami mód hogy nyugodtabb legyek?
2018. máj. 21. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Szia!

Nem kell belenyugodnod, és ha már tanácsot kérsz erre, akkor megtetted a változás felé az első lépést. :)

Néhány tipp. Válogass, és sok sikert! :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. máj. 21. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam sajnos. Minden apróságon görcsöltem, a gyomromra is ráment. Aztán történt velem valami olyan, ami testileg és lelkileg is megviselt és eldöntöttem, hogy én nem akarom tönkretenni magam, ezért pszichológushoz fordultam. Az ő és a családom segítségével jobban érzem magam. El tudom engedni a stresszt, az aggódást és csak a fontos dolgokra koncentrálok. Pl. magamra is több időt fordítok, ez is fontos. Nekem még a stresszoldó színező, a zene és az olvasás vált be.
2018. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!