Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintem férges vagyok, mit...

Szerintem férges vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy férges vagyok. De nem vagyok benne biztos, mert amit írnak tünetek, azok nem mind jelentkeznek nálam. De félek is elmenni vele orvoshoz, mert ha csak mondom, lehet rögtön felír nrkem gyogyszert. És én meg ugy hallottam hogy annak a gyogyszernek ugye aza lényege hogy kiürítsen. De én fogamzásgátlot szedek, és ha azt a gyogyszert használnom kéne, gyogyszerrel lekéne állnom, mert akkor az ugy ugysem használ(doki mondta ha( bocsánat a szóért,) de ha fosásos betegségem lenne akkor nem hat, mert akkor az is végig megy rajta).

És nem tudom mit tegyek, mert páromnak meg nem merem elmondani, de ha nem használ a gyogyszer akkor meg nem élhetek vele addig nemi életet.

Már ha fertözöt vagyok, akkor az már tuti pár honapja is van. Szetintetek az már nagyon nagy baj?

És akkor szerintetek inkább elmenjek orvoshoz vagy hagyjam?



2018. máj. 22. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj el dokihoz, ha érzel vakut már egy ideje. Tudod, feltalálták már a gumit is, és abba sem haltok bele, ha egy ideig nincs szex.
2018. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ritkan olvasok itt ilyen ostoba embertol, es ez nagy szo!!!.... mindenkepp menj orvoshoz.
2018. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: bocsi, valamit.
2018. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

És miért is nem tudsz gumit használni arra az időre? Ennyire nem megoldhatatlan a probléma, csak jól befalaztad magad.

A kérdés is milyen: menjek orvoshoz vagy hagyjam? Tudod mit? Hagyjad. Maradj férges és szexelj vígan. Nagyon guszta csaj lehetsz, és még okos is.

2018. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha férges vagy, azt más is elkapja. A barátod és a családtagok is.

A féreghajtó lényege, hogy elpusztulnak a bélférgek, aztán úgy is kikakilod. Egy-két tabletta. Ezért nem kell abbahagyni a fogamzásgátlót, csak maximum használsz gumit is mellette. És könyörgök: tényleg használd! Ne szaporodj!

2018. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Doktor Tífusz vagyok mi a panaszod?
2018. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy szép ember nem bír lemondani a szexről. És nem is kell mert mindent gyógyít.
2018. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!