Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek attol ferges hogyha...

Ladislaus433 kérdése:

Lehetek attol ferges hogyha nem latok fergeket a szekletembe?

Figyelt kérdés

mostansag elegge szokott viszketni a fenekem de nem tudom miert. vagy ferges vagyok, vagy aranyerem van.

viszont tobbszor megneztem a szekletemet es nem lattam benne semmi apro mozgo ferget, es nem is erzem hogy lenne benne valamim.

viszont a segglyukamnal mintha lenne 1 csomo. ha ez aranyer akkor azt hogy tuntethetnem el? mutetet kivul? a haziorvosom felirt valami kupot

amit ugy kevertek ki a gyogyszertarba, a kerdesem az hogy ez a kup erosebb mint a reparon es a tobbi aranyeres gyogyszer vagy lightosabb.

csak azert mert ha a kup nem mukodik akkor csak a mutet van hatra?(megszuntetni a csomot?



2016. jan. 2. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez aranyér lesz. Nem kell műtét,használj kenőcsöt.

De ha már voltál orvosnál,és megállapította,hogy aranyér,és ráadásul kúpot is felírt,akkor miért hiszed,hogy férges vagy?

2016. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lakotarsam ferges lett... aztan gondoltam ezt is elkaptam. haziorvosnal kb 2 honapja voltam. milyen kremet ajanlassz? veny nelkuli
2016. jan. 2. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj,nézz körül a neten,nekem még sosem volt aranyerem.
2016. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!