Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egész álló nap alszok, még...

Egész álló nap alszok, még sose volt ilyen. Mi Lehet a baj?

Figyelt kérdés

Egy-ket hete érzem hogy kimerült vagyok, napi háromszor is el tudok aludni, tehát a napom 70-80%-át alvással töltöm. Korábban sosem volt ilyenre példa, sőt képtelen voltam délután aludni, hiába probaltam. Nem csinálok mostanság semmi megterhelőt, ma már megittam két kávét, de jelenleg is asitozok... egyébként semmi bajom nincsen ezen kívül, néha faj az oldalam, de az már évek óta. Tudom hogy a faradekonysag lehet komoly betegségek tünete is, így itt is felteszem a kérdést, mielőtt orvoshoz fordulnek.


20/L



2018. máj. 23. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Vitamin hiány, vas hiány, pajzsmirigy problémák....stb, stb. Majd az orvos elküld egy kivizsgálásra és kiderül.
2018. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tavaszi fáradtság, mellesleg az 1-sőnek igaza van.

Ha komoly betegség lenne mögötte annak valószínűleg lenne más tünete is mint pl.: Hirtelen indokolatlan fogyás vagy valamiféle fájdalom, láz

2018. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamo77db ***** válasza:
Pszichés problémád nincs? Ha van, előfordul, hogy a psziché az alvásba menekül a problémák elől. És akármennyit alszol, nem ébredsz frissen.
2018. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem is ilyen munkahelyem lenne!
2018. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!