Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 48 kg vagyok és 157 cm magas.8...

48 kg vagyok és 157 cm magas.80/54 megfelelő vérnyomás nekem? Tegnap egész nap aludtam, mint aki nem él. Iskolában is néha alszok. A háziorvosom azg mondta, hogy ez normális. Mit gondoltok? 19/L

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 10:23
 1/5 klopusz ***** válasza:

Nem tudom, hol szerezte a dokid a diplomáját, de ez a vérnyomás igen alacsony. A Te korodban általában a 110/80 körüli érték a normális.

Ilyen vérnyomás mellett teljesen normális, hogy fáradt vagy és elalszol. E mellé - a korodból adódóan - nyugodtan társulhat vashiány, ami szintén fáradtságot/levertséget eredményezhet.


Szerintem keress másik dokit.

2016. nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vashiányom az nincs
2016. nov. 22. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó a testsúlyod a magasságodhoz képeset. A vérnyomást folyadékfogyasztással lehet emelni. Ebbe a buta időbe én is mindig aludnék...
2016. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem jó.
2016. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alacsony a vérnyomásod,próbáld meg növelni étkezéssel.Ha nem sikerül akkor háziorvos.
2016. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!