Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg gyógyítható lesz a...

Feketeruhasember kérdése:

Tényleg gyógyítható lesz a rák? Ebből mennyi igaz?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=_GTtWNHTmKk


Ez csak egy videó, de egyébként ugyanerről a hírről több forrás is van google segít.


Szkeptikus vagyok a hírrel kapcsolatban, ugyanakkor az tetszik hogy konkrétumokról beszél(vagy annak tűnő dolgokról). Nyilván sokkal bonyolultabb mint amit egy laikus megérthet, de alapjában vélve érthető és ha ez tényleg így van akkor működhet a dolog.


Persze szóba jöhet az összeesküvés elmélet is, miszerint ha ez tényleg igaz lenne akkor a gyógyszer gyártó cégek úgysem engedélyeznék, mert a rákot kezelni éri meg anyagilag és nem gyógyítani. Nekem erről az a véleményem hogy ha ez igaz lenne akkor nem biztos hogy a gyógyszer gyártó cégek mindenképpen jól járnának. Gondoljunk bele: Betegségek mindig lesznek és voltak a rákon kívül is, amire kell gyógyszer. A második: gadag emberek is ugyanúgy meghalnak rákban pedig nekik lenne pénzük kifizetni az ellenszer, talán még kapcsolataik is lennének hogy ha és amennyiben létezik az ellenszer akkor ők megkaphassák. Én nem hiszem el hogy ha tényleg megtalálnák az ellenszert akkor ez nem tudódna ki...annyi embert nem lehet eltenni láp alól, egyszer biztos borul a bili, és a történelem során sokszor beigazolódott hogy bár hiába van egy erős háttér hatalom az igazság akkor is mindig kiderül.

A harmadik: Miért éri meg jobban a gyógyszer gyártó cégeknek ha egy beteg a kezeléstől számított 2 éven belül meghal? Miért ne járnának jobban ha élete végéig lehetne gyógyszert eladni neki ha nem is mindet rák ellen?


Ki mit tenni ezekhez hozzá?

Hihető hogy tényleg ez lesz a jövő és a rák már nem egy rettegett betegség lesz?


2018. máj. 24. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem valószínű. Pontosabban: Lehet már ma is az,de: Szerinted melyik ėri meg a gyógyszeriparnak meg az orvosoknak? Fizetsz egy ėleten át, vagy pedig egyszer meggyógyulsz? Hatalmas biznisz az egėszsėg... Pontosabban az, hogy valamivel mindig kezelhessenek.
2018. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha valaki gyógyitani tudná a rákot,az nem sokáig lenne életben,mert a csöcselék aki üzletel a gyügyszerekel,kinyirná..
2018. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 norbisg1 válasza:
100%
egy nap biztos feltalaljak a rak elleni szert , szerinem lehetunk pozitivak
2018. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Tok mindegy.

Ha lesz ellenszer, majd lesz egy új gyógyíthatatlan betegség a rák helyett.

2018. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erröl már én is olvastam, de ez egyenlöre még csak egereken volt tesztelve.

Ha sikerül is egy immunrendszeri terápiát kidolgozni, akkor is lesz még a gyógyszergyártoknak rengeteg dolguk.


Mert egy ilyen immunrendszeri terápia nem lesz egyszerü.

Az immunrendszert, hogy serkentsék ahhoz betegségeknek kell lenni, akik ezt megteszik. Pl oltás is egy betegség amitöl az immunrendszer felismeri és dolgozik ellne ha legközelebb szemb jön a virus vagy baktérium.


Ès ugye nem csak gyógyszergyártó cégek vannak, hanem biztosítok is. Ès kb ugyan olyan arányban léteznek. Az, hogy Mo-n egy biztosítási rendszer van attól még pl Némeot4rszágban ahol a Europa vagy talán a világ legnagyobb gyógyszergyártása folyik, ott több biztosítos trendszer van. A biztosító érdeke pedig, hogy minél kevesebb összeget adjon ki egy egy betegség gyógyításrára, hogy az ügyfél minél többet és jobban tudjon dolgozni(mert a fizetés vagy bevétel után vonja a biztosítási pénzt le).

2018. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az első kettő jóembernek üzenem hogy próbáljuk már elolvasni az egész kérdést, mert pont az ilyen összeesküvés elméletekre is kitértem...ha ez igaz akkor azokra szeretnék választ kapni amiket ott írtam.
2018. máj. 24. 12:21
 7/8 A kérdező kommentje:

"Fizetsz egy ėleten át, vagy pedig egyszer meggyógyulsz?"


A rák az pont nem az a betegség amiből egy életen át fizetsz...jó esetben van pár éved aztán meghalsz, utána semmit nem keres rajtad a gyógyszer ipar.

2018. máj. 24. 12:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen mellékhatásai lesznek az új szernek, hiszen az immunrendszerbe beavatkozni veszélyekkel is járhat, lehet a rákból kigyógyul, de súlyos immunbeteg lesz. Engem inkább ez foglalkoztatott a cikk elolvasása után.
2018. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!