Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy lehet a baj?

Nagy lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egy kiados edzes es etkezes utan elkezdett fajni a hasam jobb oldalt! Nem nagyon foglalkoztam vele,jartam edzeni is enni is stb..ra par napra (3-4) elkezdett fajni a gyomrom ,illetve jobb es bal oldalt is, a gyomrom nagysagaban a bordak fele! (Lazam nem volt hasmenesem se) szedtem Iberogast cseppeket..utanna olvasgattam interneten hogy hasnyalmirigy gyulladasom lehet mert etkezeseknutan ha nyujtoztam fajt a koldokom korul is...82 kg rol lefogytam 77 re masfel het alatt,mert annyira megilyedtem hogy hasnyalmirigy bajom van..es alig vettem magamhoz taplalekot...orvos9m felhivtam azt mondza hogy onszerinte emesztesi zavarok mert ha hasnyalammal lenne gond fetrengenek fajdalomtol...orvoshoz nem.tudtam meg elmenni mert nemetorszagban vagyok es meg nincs munkahelyem es Biztositasom sincs fizetve egy het mulva megyek haza akkor megyek vervetelre stb hogy biztos legyek a dologban,de ma ejjel pl a bordaim fajtak hol egyik hol a masik mint ha levego lett volna bennuk...de en mar gyanakszok legmellre hasnyalmirigy gyulladasra vastagbelre epekore mindenre mivel atolvastam az egesz interneten frnt levo tuneteket...mi lehet a gondom bajom igy latatlanba? Koszi

2018. máj. 26. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Légmell és haswnyálmirígygyulladás biztosan nem. A többi majd kiderül a vérvételkor
2018. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magas a majenzimem es az epeholyagom a nyaki reszenel megtort..
2018. jún. 10. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Kösz, hogy megírtad. Mit mondott a doki ezzel mit lehet kezdeni. Gondolom májdiéta (attól is függ, hogy melyik érték magas), de a megtört epevezetéket hogyan "egyenesítik" ki?
2018. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A megtort epeholyagra semmit nem mondott,allitolag sok ember el ezzel.ugy hogy eszre sem veszi,ha csak el nem megy hasi uh ra...
2018. jún. 12. 00:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem, de ha a törés esetleg akadályozza az epe ürülését akkor a későbbiekben kinézhet neked egy epekövesség is. Persze ez is olyan dolog ami másoknál is előfordul. Nekem is volt, 2001-ben operálták
2018. jún. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Epekovesseget hasi ultrahamgon kimutatjak igaz? Mit gondolsz milyen idokozonken kellene megnezetnem,illetve ezt higyan veszem eszre magamtol hogy vannak koveim?
2018. jún. 13. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs panaszod akkor nem kell ezzel foglalkozni. Nekem görcsölt az egész hasam. Az epekövesség kialakulásának egyik okaként szokták emlegetni a rendszertelen táplálkozást is. Amiatt, hogy pang az epe, besűrűsödik és ez egyenes út a kőképződéshez. Velem is valami ilyesmi lehetett mert nem sokat foglalkoztam vele. hogy eszek vagy kihagyom
2018. jún. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi akkor megnyugodtan,velem az a gond hogy a bordaimnal erzek fajdalmat,nem veszes csak kellemetlen,napi 20-30 x beleszurogat,de masfel hetr voltam hasi uh-n es minden rendben volt kiveve a torest cholecysta nyaki reszen,vervetelen majenzim kicsit magas volt de ennyi..remelem minden oke velem,mert szeretem tulreagalni a dolgokat kicsit..dokihoz meg 3 het mulva tudok menni mert jelenleg kukfoldon vagyok es itt bonyoluktabb lenne ezt elmondanom
2018. jún. 14. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!