Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek szivbeteg, ha az EKG...

Lehetek szivbeteg, ha az EKG es terheleses EKG, sziv-ultrahang, a 24 oras- es 1 hetes vetnyomasmeres mind negativ lett?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom ota magas a vernyomasom, de kb. 10 evvel ezelott kezdodott az allapotromlas, ami ma mar eleg ijeszto szintet ert el. Este az alvas nagyon nehezen megy, mert allando szivdobogas erzesem van es atlagban legalabb 1x fel is kelek ejszaka, arra, hogy nagyon ver a szivem. Ha napkozben fizikai terhelest vegzek, akkor akar a teljes alvaskimaradas is elofordul. A futast ezert mar reg abbahagytam, de par honapja sajnos a kondizasrol is le kellett mondanom, mert a legkisebb izommunka is legszomjjal es kalapalo szivvel jar. Az egyetlen, amit sikerult kideriteni, az volt, hogy extrasystolem van, amire azt mondtak, hogy normalis es ne aggodjak miatta. Megkoszonok minden valaszt es segitseget.

2018. máj. 26. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért a terheléses EKG kimutatta volna azt...

mennyire volt "terheléses"? Mit kellett csinálnod? szobabringáznod? tekertél mint a barom ami csak a csövön kifért???? Akkor nem volt légszomjad, gyors szívverésed?


Emésztésed rendben van? Nem puffadsz?

2018. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
A vizsgálatokból kiderült volna! Nem lehet,hogy pánikbeteg vagy?
2018. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Hypochonder. Nekem úgy tűnik, mintha hetente olvasnám ezt a kérdést.
2018. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. Igen, tekertem a bringat rendesen, de akkor meg nem voltak olyan eroteljes tineteim es az EKG nem mutatott semmit (ez 3 honapja volt)

Emesztesem sajnos nem a legjobb. Rendszertelenul etkezem es puffadok is, de semmi olyan, ami elerne a zavaro hatart.

2.Panikbetegseg nincs kizarva, de ugy tudom, hogy az nem fizikai terhelesre jon elo, hanem inkabb erzelmi, illetve stresszes idoszakkor.

2018. máj. 26. 15:49
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Szia! Ezek alapján én psichésnek mondanám a szívproblémádat ((ha túl sokat rágódik rajta az ember, előbb-utóbb tényleg szervi baja lesz)), DE nézesd meg a gyomrod is, a reflux (a savas gyomortartalom a nyelőcsőbe kerül vissza, ez csinálhat ott gyulladást, fájdalmat) okozhat furcsa mellkasi tüneteket, ami hasonlít a szívtünetekre.((Gastroenterológia))

Ajánlanék még (Dr. Chen féle) Valeriana Max + Citromfű (+Magnézium és B6) tablettát, egyrészt segíthet az alvási zavaraidon, és a szívedre is jótékony hatással lehet.


[link]

2018. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3. Legyen igazad! Bar sajnos erosen ketlem...
2018. máj. 26. 15:51
 7/9 A kérdező kommentje:

Megan964

Refluxot mondta minden masodik orvos nekem, mert az tipikusan egy olyan betegseg, amit mindenre ramondanak, amit nem tudnak. Semmilyen reflux szeru tunetem nincs es az emesztesemmel is minden rendben van.

2018. máj. 26. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:

"Emesztesem sajnos nem a legjobb. Rendszertelenul etkezem es puffadok"

Az előbb írtad hogy nem jó az emésztésed. Akkor most mi is a bajod?

2018. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Természetesen lehet szivbetegség,nálam is minden orvos mást látott.lehet szivizombetegség ami szivizombiopsziával kimutatható.mennyi volt a legmagasabb pulzusod ?ill.van e mellkasi nyomás fulladás eszméletvesztés?de ott van még a sziv mr is.bár megmondom őszintén az emberi szervezet a legjobb diagnozta.nem akarlak elkeseriteni,de az egyik ismerősöm úgy járt ,hogy rosszul volt 200 as pulzusai voltak.csináltak minden vizsgálatot .sziv uh.katéter.érfestés.sziv mr.sziv ct.és semmi sem mutatott semmit.azt mondták neki .ez az orvosok mániája manapság ,hogy pánikbeteg.aztán amikor meghalt .kiderült,hogy aorta koszorúérszülülete volt a 4.infarktus vitte el.4 hegesedés a szivén.úgyhogy magadba bizz.semmi sem pontosabb,mint az emberi szervezet.
2018. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!