Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek normális h közepes...

Judit44maja kérdése:

Szerintetek normális h közepes fizikai munka után 110es a pulzus?

Figyelt kérdés
20perc kapálás gereblyézés és némi hajolgatás után rögtön leülve 110es pulzust mértem,ami egy félóra múlva vissza is állt 65re. Nyugalmi pulzusom 65-70. Mondjuk elég meleg is volt. De nem sok ez egy picit? Köszi a válaszokat!

2018. máj. 29. 18:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja 27éves vékony 160cm magas anyuka vagyok
2018. máj. 29. 18:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem érzed magad rosszul és visszaáll a pulzusod addig nincs gond! :)

110 nem olyan sok még bár ez függ az edzettségi szinttől is!

2018. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennél azért többet kellene tudni rólad. Mennyire vagy edzésben, mennyit szoktál mozogni, iszol e koffeint, mennyit ?


Engem is már rokkantnak nyilvánítanának csak mert tunyul a szervezetem, persze ezt az orvos nem kérdezi, csak rávágja, hopp magas a vérnyomás, pulzus, stb.. Na és ? Egy nap vagy 10 kávét megiszok! egy techno partyn órákon át képes vagyok tombolni, akkor miről beszélünk. Ha dolgozom 16 órákat is képes vagyok talpon lenni szünet, leülés minden nélkül.

2018. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom nem kávézom nem sportolok, házimunkát ház körüli munkát végzek kislányommal vagyok. Folyadékot azt kicsit keveset fogyasztok de probálok odafigyelni a 2l re de nem mindig megy vékony vagy sovány 45 kg. Vérnyomásom jo picit alacsony is 100 110 /60 70 pulzus is jó nyugalomban 60 70 közt csak ez aggaszt picit h nem emelkedett nagyon meg vagy ez természetes kapálás gereblyézés hajolgatás után?
2018. máj. 29. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem fulladsz, nem szorít a mellkasod, nem gyengülsz el, nem zsibbadsz és visszaáll a pulzusod akkor SEMMI probléma nincs! :)

Ne aggódj ezen!

Nincs semmi káros szenvedélyed, szép vékony is vagy, nincs túlsúlyod, nem dolgozik feleslegesen sokat a szíved...

2018. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor tök jó állapotban vagy. Lépcsőzéskor pl. mindenkinek a 150et veri a pulzusa pl. aki egy átlag életmódot él.
2018. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!