Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Székrekedés, mit tegyek?

Székrekedés, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint két éve székrekedéssel küzdök. Van, hogy 5-6napig nincs székletem, de akkor mar elég erős hasfájásom van.5-6 nap után végre kinyögök (elnézést a kifejezésért) néhány bogyót. Voltam orvosnál, gasztroenterologusnal, allergologian, vervetelen is, másfél éve. Hasmenésem régen volt, de ma 5percenként rám jött nagyon erős alhasi fájdalom csikarással is, de olyan szinten, hogy karmoltam magam annyira fájt. Folyadékbevitelem nem túl sok, de nem is túl kevés, étrendem mint bárki másnak. Mit tehetnék? 17/L

2018. máj. 30. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor vizsgáltasd magad addig, amíg nem találják meg az okát.


Pl. nem ártana egy tükrözés, mert rákos is lehetsz.

2018. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet mégis kevés a folyadék és egyél sok gyümölcsöt, főzelékeket, leveseket, natur joghurtot. Persze most ha hasmenésed van, akkor pár nap diéta és sok folyadék.
2018. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, nekem pár hete kezdett el javulni a dolog. Mozogsz eleget? Lehet, hogy abból is többet kéne. És a napi 1,5-2 l víz tényleg fontos.
2018. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!