Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Roaccutant írt fel nekem a...

Roaccutant írt fel nekem a magánbőrgyógyászom,10 mg-osat. Ilyen kevés is sok mellékhatást tud okozni?

Figyelt kérdés
Olvastam nagyon sok rossz véleményt a gyógyszerrel kapcsolatban,és ilyen kevés is ennyi mindennel járhat?Szájszárazság gondolom alap(mondott nagyon jo szájápololat)de például én kontaktlencsés vagyok és a szemet is nagyon durván szárítaná?Meg mennyire hozza ki elősször a patikat mert nekem a doktornő azt mondta h nem vészes annyira.Inkább az arcomon van mint a homlokomon.Kicsit félek a szedésétől.
2018. máj. 30. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Ne olvasgass össze-vissza, ne hallgass másokra!

Olvasd el a gyógyszerhez mellékelt tájékoztatót és hallgass a dokidra!

Ha nem bízol magándokidban, ne neki fizess, hanem annak, aki szerinted megbízható!

.

Nem tételezek fel senkiről rosszindulatot, de ha valamit nem jól tud, itt leírja, neked hihető, abból sok jó nem származik!

2018. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van egyébként ,csak beparáztam
2018. máj. 30. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm is csak 10 mg-t kap, szájszárazságon kívül semmi baja. De mindenkire máshogy hat. Ne felejts el havonta vérvételre menni.
2018. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 hónapig szedtem. A szájszárazságra Alverde körömvirág ajakápolót használtam, az arcomra Nivea aqua effect éjszakai arckrémet. A szemem kicsit száradt ki, erre vettem műkönnyet. Ezen kívül az orrom száradt ki, néha vérzett is, erre patikában kapható orrkenőcs. A 3. hét körül elég ronda lett az arcom, utána fokozatosan javult. 1,5 éve hagytam abba, azóta szinte tökéletes a bőröm, életem legjobb döntése volt végigcsinálni a kúrát. Naptejet mindenképp használj, ha kimész az utcára, és semmiképp ne menj napozni, amíg szeded.
2018. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!