Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés, puffadás, fáradékony...

Hasmenés, puffadás, fáradékonyság, kedvtelenség tünetei fennállnak hetek óta? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a tünetek nem múlnak, pedig a laktózt már teljesen kiiktattam, mert arra érzékeny vagyok és lisztérzékenységre pedig 1 éve negatív eredmény jött ki. Szerintetek mi lehet?


Nem dohányzom, nem fogyasztok alkoholt és nem iszok kávét. Hétfőn megyek dokihoz, de vannak addig is tippek? :\


2018. jún. 2. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
daganat
2018. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kisezer oka lehet a hasmenésnek és a puffadásnak, a bélflóra felborulásától kezdve a vírusokon át a különböző "speciális" betegségekig. Ezt még a gasztroenterológus sem fogja elsőre megmondani, hanem elküld különböző vizsgálatokra (labor, ultrahang, allergia stb.)

A fáradékonyság eredhet ugyanabból a betegségből, de lehet, hogy szimplán amiatt van, hogy ugye a hasmenés következményeként nem jut elég energiához a szervezeted. De lehet vas- vagy valamilyen más ásványi anyag hiánya is. A kedvetlenség szintén.


Ja, és a liszt- vagy a gluténérzékenység is bármikor kialakulhat, tehát még ez sincs kizárva.

2018. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dóri84 ***** válasza:
100%
Olyan kíváncsi vagyok, hogy mi készteti az olyan válaszadót, mint az 1. arra , hogy odabökjön lelketlenül egy ilyen választ, ami ráadásul baromság, mert ezer féle betegség tünetei lehetnek ezek. Miért pont a daganat lenne?! Erre oda se figyelj! Menj el szépen az orvoshoz, valószínű h vmire tényleg érzékeny lehetsz, de pl. a pajzsmirigy, vagy más hormonprobléma is járhat ilyen tünetekkel. Nekem pl méhgyulladásom volt hasonló tünetekkel.Jobbulást! Illetve remélem h azóta már jobban vagy!
2018. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!