Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék még?

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 hete kezdődött ez az egész. Először csak a gyomrom emésztett egész hangosan és esténként állandóan szellentettem. De minden reggel és este hányingerem volt. De ma már egész nap az van, holott vettem be B6-ot is, a hasam is fájt. Kimentem levegőzni is, de az se segített. A szellentés az megmarad, holott változatosan táplálkozom.

Stresszesnek nem mondanám az életem. Annyira rossz ez a mindennapos hányinger.. Mondtam anyának is, de mindig azt mondja, hogy azért, mert stresszelek meg csak beképzelem magamnak... Eszek mindennap 2-szer meleg ételt, gyümölcsöt, zöldséget, többször eszem keveset. Nem iszok buborékos dolgokat, nem nagyon eszek édességet sem.


Mit csináljak? Orvoshoz csak pénteken tudok elmenni, de így nagyon nehéz a suliban lenni.


Előre is köszi a válaszokat!


18/L



2014. szept. 15. 20:53
 1/2 A kérdező kommentje:

El is felejtettem.. Sokszor szédülök, folyton aludnék. A lépcsőkön is majd leesek, olyan néha, mintha egymásba mosódnának. De terhes nem lehetek!

Azt mondta az orvos a szédülésre, hogy a magas pulzusom miatt, holott nem is magas. Sokszor mérem itthon is, de nem magas sose..

2014. szept. 15. 20:57
 2/2 anonim válasza:
Voltál azóta orvosnál? Mit mondott?
2014. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!