Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a fejem a torkom a fülem...

Fáj a fejem a torkom a fülem a szájpadlásom lágy része és még lázas is vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdett fájni a fejem de nem törődtem vele mert azt hittem migrén ..egy pár napra rá mikor felébredtem éreztem hogy elkezdett fájni a torkom és a szájpadlásom lágy része( ahol a szájüregbe csatlakozik az orrüreg )szörnyen fáj a levegőt is nehezen veszem nyelni alig tudok ...a fülem is elkezdett fájni ráadásul tegnap és ma is lázas voltam ...(nem tudom mit tegyek próbaltam enni így egy kis gyümölcsöt összeturmixoltam de azt sem tudtam megenni ,a folyadék bevitel is nehézkes )

#láz #különböző fájdalmak
2018. jún. 2. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Fújj a torkodra ezüstkolloidot, ha van otthon. Ez hamar segít. Igyál sok kamilla és más gyógynövény teát.
2018. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs aftád?
2018. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom ...mi az az afta ?
2018. jún. 3. 03:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Sós vízzel öblögess és gargalizálj, vagy ha van otthon Glycosept vagy Phlogosol, akkor azzal és holnap reggel menj el a háziorvoshoz. Orrcseppnek is használhatod a sós vizet.
2018. jún. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat már tudom mi a probléma (gennyes mandulagyulladás ,arcureg és ful gyulladással párosítva )
2018. jún. 6. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!