Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Esetleg valakinek voltak...

Melcsi32 kérdése:

Esetleg valakinek voltak hasonló tünetei? Egy jó ideje napi szinten fáj a fejem, amit nyaki illetve lapocka és hát, gerinc fájdalom kisér, emelett állandó instabilitás gyötör. Megkezdődött a kivizsgálás, de eddig minden negatív.

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Volt.

Az idegesség, feszültség, kimerültség okozta.

Kb. 2 hét kellett, pihentem, azt csináltam amit szeretek és helyrejött a szervezetem.

2018. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy valamelyik izom a nyaki, felso hati szakaszban be van allva es az okozza a gondokat. Szerintem egy manualterapeutahoz erdemes egyszer elmenni, amugy ulomunkat vegzel?
2018. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen sajnos pénztáros vagyok egy multinál..8hónapja ülő munkát végzek,igazából az instabilitás elviselhetetlen :(
2018. jún. 4. 20:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor valoszinuleg ez okozhatja, ameddig nem talalsz szakembert addig figyelj arra hogy ne gornyedj es a fejed ne essen elore meg lehet a sok lefele nezes sem jo.
2018. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg sajnos téppénzre kényszerültem,képtelen vagyok dolgozni,szinte egész nap fekszem.Köszönöm a tanácsokat :)
2018. jún. 4. 20:53
 6/10 Alexa890610 válasza:
100%

Nyakigerinc betegség.

Javarészt a rossz testtartásnak köszönhető, de nem egyszerű javítani rajta.

Nekem is ez a problémám,kiphotikus nyakigerinc.

Nekem már végtagzsibbadás is társul hozzá.

Annyi a szerencsém, hogy időszakosan szokott jönni, tehát kb 4-6 havonta, amikor már nembírja a terhelést, de akkor 3-4 hétig is szenvedek tőle.


Úszás, gyógytorna ami segíthet valamennyit.

2018. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!:) A héten megyek még reumára kiváncsi leszek csinál e valamit vagy csak egy receptel hazaküld.Szivesen várom még a tippeket,hogy milyen orvost lenne érdemes felkeresnem.
2018. jún. 5. 07:25
 8/10 Alexa890610 válasza:

#6-os vagyok.


Én Neurológushoz mentem, a Reumatológus nem biztos hogy nagy segítség lesz neked.

2018. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a neurologus semmit nem tudott kezdeni a nyak,lapocka,gerinc fájdalommal.
2018. jún. 7. 09:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem letapadt izmok okozták ezeket.2 alkalom a masszörnél megoldotta,utána is visszajártam
2022. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!