Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Időszakos érzéketlenség. Van...

Időszakos érzéketlenség. Van ilyen (pszichológiai) betegség?

Figyelt kérdés

Régebb nagyon empatikus voltam. De ma már nem. Sokszor nem is érzek semmit. Már mondták nekem, hogy nagyon közömbös vagyok, semleges. Lassan úgy érzem szociopathává válok.

Még tudom, hogy vannak érzelmeim. De nem mindig. Sőt már szinte semmi nem hat meg.

Az utóbbi időben rögeszméim voltak. És szinte minden nap kiszámoltam valami hülyeséget. A lényeg, hogy 10-30 percet csak számoltam valami értelmetlen dolgot, mert késztetést éreztem rá. Pl. Hogy egy évben mennyit alszunk, mennyit vagyunk koliba, abból az időből mennyit alszunk, mennyit tanulunk stb. És a végén lesz egy nagy fatal error a fejembe.

Visszatérve az érzéketlenségreérzéketlenség: újra olvastam a 7.-es pszichológusom feljegyzéseit. (Valami vizsgálathoz kellett leadni) és ott is írja ezt a közömbös, semleges hozzáállást a dolgokhoz.


2018. jún. 5. 06:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!