Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Mintha elveszítettem volna önmagam. 20 éves vagyok, mindig próbáltam tudatosan és ésszel élni, mérsékelni magam és a belső egyensúlyra építeni. Mindig tisztában voltam az érzelmeimmel, a problémáimmal stb.. De újabban minden megváltozott, és nem csak egy két dolog hanem tényleg nagyon sok minden. Már gondolkodni sem tudok úgy mint régen, elmerengeni az életemen, tisztában lenni saját magammal, vagy hogy mi bajom, erre már képtelen vagyok. Sőt a memóriám is érzem hogy romlott, de én magam is érdektelenné váltam, pl nyáron is mindenki izzad meg törölgeti a homlokát meg szenved én meg megvonom a vállam "és hát istenem mit csinálljak? meleg van nem tudok ellene tenni, és egy szó nélkül kibírom" ami talán jó mert hát nem panaszkodok meg nem vagyok kényes, de ugyanígy örülni sem tudok már semminek, sőt céljaim sem nagyon vannak már mert mindet elértem, a jövőm sem tervezgetem mert nem érdekel, szóval értitek ez a teljes érdektelenség, mint egy érzéketeln szobor, és úgyérzem belülről is teljesen megkövültem érzelmek terén, sem igazán szeretni, sem igazán haragudni sem dühöngeni nem tudok. és ez azthiszem kihat a fizikai egészségemre is, pl a minap is megszédültem egy pillanatra és összeestem, ami soha nem fordult még elő. Mi lehet az oka? és hogy tudnék ezen segíteni? köszönöm aki elolvasta és megpróbál segíteni előre is

2016. febr. 5. 18:09
 1/4 A kérdező kommentje:
UI: a kreativitásom is elveszett ezzel együtt, azt elfelejtettem beleírni :/
2016. febr. 5. 18:12
 2/4 anonim válasza:
25%
Túl sok benned az érzelem. Próbálkozz meg logikusan élni. Tanulj matekot, fizikát. Érdeklődj, hogy hogyan működik a világ. Próbáld az érzelmeidet háttérbeszorítani.
2016. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fish1 ***** válasza:

Azt azért nem hiszem, hogy 20 évesen mindent célt elértél.

Tűzz ki újabbakat, és ne csak nézd, ahogy elmegy melletted az élet!

A szédülés arra is utalhat, hogy azt szeretnéd, hogy körülötted forogjon a világ egy kicsit, ezzel figyelmeztet a tested. Ami nem is csoda, ha nem foglalkozol se magaddal, se másokkal, hanem közönybe süllyedsz.

Vedd észre az élet apró szépségeit! Tegyél magadért! Fejlődj lelkileg! Keresd meg azokat a dolgokat, amit szeretsz csinálni és feledkezz bele! Csomó lehetőség van.

2016. febr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat :)
2016. febr. 6. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!