Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi bajom lehet?

Szerintetek mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
6-7hónapja volt problémám a herémmel.viz gyulemlett fel benne, nem tudtam mi baja lehet.elmentem orvoshoz azt mondta hogy semmi baj ez majd magától elmúlik de volt benne egy kis csomo. Készült rola ultrahang is azon is latni de a heremtol távol volt.Azota kezdett helyrejonni de a csomoszeru valami nem tunt el.. 1hónapja lassan köhögök tartósan.és 1hete kb fáj a tudom neha néha egy ponton a jobb oldalon .nem tudom mi bajom lehet. Soha életemben nem cigiztem 18eves vagyok es ez ido alatt nagyon max fel dobozzal ha elszivtam.alkoholt se fogyasztottam soha nagyobb mennyiségben.. Iden is eddig csak egy felest ittam. Sportolok. Szoval nemtudom mi lehet.. Rákra gondoltam de eleg ilyeszto ilyenre gondolni. Pénteken megyek tudoszurore diakmunka miatt akkor csak kiderül ha van valami.a vérnyomásom is magas 150/90 ..a védőnőm azt mondta, hogy szerinte azert mert nem kardiozok vagy a tapkieg fehérje miatt (ami szerintem hülyeség mert abbol se iszok sokat.. Regen sokkal tobbet ittam es akkor normális volt szerintem) 18/F
2018. jún. 6. 20:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!