Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat ennyire elviselhe...

Mitől fájhat ennyire elviselhetetlenül a fejem?

Figyelt kérdés
Tegnap délután kezdte, és egészen késő este alvásig fájt. Olyan szinten, hogyha megmozdultam hasogatott, és az őrület kerülgetett... éjszaka többször felébredtem, és akkor is borzalmasan fájt.. reggel mikor felkeltem már nem fájt egyáltalán. Tökjól el is telt a nap eddig..de 20 perce ismét ugyanaz az erős kibírhatatlan fejfájás kerülget.. Amúgy kb sosem szokott fájni.. Mitől lehet ez? Este úgy tudtam elaludni, hogy maszíroztam a fejemet kínomba.. mit tehetnék? Gyógyszert addig kerülöm, amíg csak birom, mert semmire nem szedek be bogyókat. (De lehet most kivételt teszek :( )
2018. jún. 9. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet migrén az időváltozastól.
2018. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vérnyomás vagy nagyon alacsony vagy magas.

Rossz keringés.

Tablettából javaslom az analgesin fortét, kezdésnek felet.

2018. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igyál sok folyadékot vagyis vizet .. segít ha eszel mellé egy nagyon kis kanál sót.

Hülyén hangzik de menj ki a friss levegőre és fuss egy kört valami lágy zenét hallgatva.

Vagy zuhanyozz le hideg vagy ha nem bírod langyos vízzel.

Ha ezek sem segítenek akkor javaslom vegyél be egy szem gyógyszert.

2018. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az attól is függ hogy hol fáj. Lehet hogy csak szomjas vagy. Nekem ált attól szokott fájni a fejem. Próbáld meg kb 3-4 dl vizet igyál meg hátha jobb lesz attól! :)
2018. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!