Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Combom belső-hátsó részén...

Combom belső-hátsó részén tegnap egy 5cm hosszú elnyúló fájdalmas dudor keletkezett, olyan, mint egy pattanás, de szabálytalan alakú, alig tudtam mozogni tőle, reggelre pedig a lepedőm tiszta átlátszó, sárgáspiros folyadékkal volt tele, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nagyon ijesztő, orvoshoz még hétfőig nem tudok menni!

Olyan alakja volt ennek a dudorodásnak, mint egy amőba, olyan volt, mintha a bőröm alatt valami genny áradna (elnézést, tudom hogy undi de nem tudom jobban kifejezni) és kemény csomónak éreztem az egészet. Reggel amikor odanyúltam kontroll gyanánt, ijedten éreztem, hogy a kezem csupa folyadék lett, mint ami pattanásból is folyik, piros-sárga de ne tömény véres folyadék. Egy zsebkendőnyi jött ki, és szivárgott, azóta nincs tapintható dudor, de van egy egy cm átmérőjű sebféleség...még mindig van egy kevés folyadék, ami jön, de amúgy nem büdös, nincs szaga, de most mit csináljak, mit kell ilyenkor tenni?

Volt már valakinek ilyen? Lehet hogy ez valami góc, ami most magától felszínre tört?



2018. jún. 17. 05:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt úgy nevezték, hogy "kelés" vagy "kellés". Valószínű azért, mert a bőr alatt kel, keletkezik. Ez valóban olyan mint egy pattanás, csak sokkal nagyobb. Ha a helyén egy kráterszerű lyuk maradt, akkor az évekig, évtizedekig látszani fog. Holott teljesen begyógyul néhány nap alatt.

A bátyán hátának egyszer nekirepült egy óriás bogár. Nem tudom, hogy a szúrástól érezte e óriásnak, vagy az ütés nagyította fel. De ami a lényeg, hogy több hétig csak dudorodott a helye, míg végül kifakadt. A gennyben sok apró kis kukac úszkált, amit én is tüzetesen megvizsgáltam. A történetben nincs jelentősége sem a bogárnak, sem a kukacoknak. Csak azért meséltem el, hogy nyugodjál meg, semmi különös nem fog veled történni, ha csat Te nem csinálsz nagyobb gondot.

2018. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!