Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek 5 kullancsot...

Nagyon félek 5 kullancsot szedtem ki magamból?

Figyelt kérdés
A kerben játszottam az unokaöcsémmel és estére észrevették, hogy kullancs van benne. Belőle 8dbot szedtek ki, belőlem 5öt még a talpamban is volt. Nagyon kicsik voltak még. Rettegek, hogy van még bennem valahol, vagy hogy fertőzőtt volt valamelyik. Sok az esélye, hogy beteg leszek? Ha igen akkor meghalok? Nagyon félek! Fejemben lehet? Elég hosszú a hajam. Unokaöcsém be volt fújva kullancs elleni cuccal. Azóta nem bírok elaludni..
2018. jún. 19. 01:00
 1/2 anonim válasza:
Menj el az orvoshoz ott megvizsgálnak.
2018. jún. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt nem is értem: "Unokaöcsém be volt fújva kullancs elleni cuccal." Ezt irtad.

1. Ha egyszer be volt fújva hogy lehetett benne több kullancs mint benned, egynek sem kellett volna benne lennie.

2. Ha ő be volt fújva te miért nem.


Ha fertőzött is volt az egyik akkor sem vagy beteg, mert csak 24 óra múlva fertőz. Azért nem ártana orvoshoz menni hátha maradt még benned. És legközelebb normálisan fújjátok be mindketten magatokat kullancs riasztóval.

2018. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!