Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Serv vagy mi okozhatja ezt a...

Serv vagy mi okozhatja ezt a dudort?

Figyelt kérdés

Erzek egy puklit a koldokom mellett bal oldalt, neha kisebb gombocot tapogatok ki, valamikor meg semmit. Nem tudom, hogy izom vagy a beleim... Ha ugy van fajdogal, de ez max hetente/kethetente egy alkalom, nem elviselhetetlen fajdalom, inkabb csak nyilalgat. Ha futok itt "szur az oldalam", nem tenylegesen az oldalamnal, egyebkent maga ez a nyilalo nehai fajdalom is ehhez hasonlo. Ha nagyon bekajalok akkor is neha faj itt, bar lehet, hogy az nem fugg ossze. Ezt kb 6 eve erzem, voltam ultrahangon mert megijedtem, hogy ciszta, azt mondta a doki, hogy nem lat semmit, ez a gerincem. Azert erzem, mert baromi vekony vagyok.

Oke, ennek en, csak mar olyan hulye gondolataim is voltak, hogy nem e atszurja valamelyik szervemet a gerincem vagy nem tudom. Volt mar valakinek ilyen? Mi lehet? Nyomasra egyebkent nem erzekeny. Lattak sebeszek par hete mas okbol kifolyolag, igaz csak kezzel tapogattak, de nem szoltak, hogy ereznenek barmi rendelleneset.

20/L



2018. jún. 19. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mondod komolyan hogy a gerinced érzed a köldököd mellett?
2018. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem a doki mondta, nekem is bizarr.

De azt mondta, hogy semmi mast nem lat, csak a gerincemet. Azert a koldokom mellett, mert ferde.

Csak elegge zavar, hogy latszik is, meg neha faj is. Es aggaszt..

2018. jún. 19. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!