Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vasarnap este ota hanyas...

Horváth Anikóka kérdése:

Vasarnap este ota hanyas hasmenés hasfajas kinoz, Vasarnap delbe màr etvagyam se volt, nem is ettem semmit, az éjszaka hasmenéssel telt, amit ittam vizet ki is jött belőlem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Hétfőn is hasonlokeppen voltam este tudtam enni egy kis főtt burgonyat, szensavmentes vizet ittam. Az meg is maradt. Ma reggel szinten főtt burgonyat ettem azzal se volt gond. Délbe megprobaltam gyenge huslevest enni, az szinten mint a viz kijott belőlem. Mi tudtok tanacsolni? Még dieta?
2018. jún. 19. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami vírus lehet. Nekem ugyanez volt, és mindenféle gyógyszer nélkül pár nap alatt legyőzte az immunrendszerem.
2018. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg Calici vírus, pár nap alatt elmúlik. 1-2 napig csak ropit, főtt krumplit+sárgarépát, sós pirítóst egyél. Később lehet rizst, csirkelevest, főtt tojást. Tejterméket, olajban sült dolgokat egy hétig ne próbálj. Rajtam fél évente átmegy, sajnos ez ilyen.
2018. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyerek járt így 2 éve, pár nap alatt elmúlt magától. Vírus volt (CRP alapján, őt kórházba kellett vinni, mert kicsi volt még) krumplit meg répát mondták, hogy azt adjak neki.
2018. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hasam màr nem fáj,és hasmenés sincs, ma viszont nagyon vilagos volt a székletem majdnem feher,teljesen megijedtem.dokim ma nem rendel. Addig is mondjatok vmit.lehet a dieta eredménye?
2018. jún. 20. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!