Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érezhetem ettől a fájdalmat?

Érezhetem ettől a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Mikor estem meccsen és mikor a földet értem fura hangot adott ki a tüdőm és azóta bal felemen ahol a tüdőm van nem tudom el magyarázni van ott ilyen csont féleség és ha azt meg nyomom fáj és mikor nagy levegőt veszek szúr és ugyan ott fáj ahol meg nyomom kezemmel lehetséges hogy meg üthetem ilyen lehetséges ?
2018. jún. 20. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel menj be a sürgősségire! Nem akarlak ijesztgetni, de ha rosszul estél, simán megzúzhattad a bordáidat, tüdődet, egy törött vagy repedt borda akár át is szúrhatja a tüdődet. Vagy megrepedhet(ett) a mellhártyád, légmell alakulhat ki. Optimális esetben csak egy zúzódás, és hamar kihevered, de ennek utána kell járni!
2018. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp ügyeletes kórházba a traumatológiára menj be! Röntgent kell csinálni.
2018. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tüdődnél nem "csontdféleség" van, hanem pár bodra, szegycsont.


Valami eltörhetett vagy repedt.

2018. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!