Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a leghatékonyabb, leggyorsa...

Mi a leghatékonyabb, leggyorsabb gyógymód a mandulagyulladásra?

Figyelt kérdés
2 napja garatmandula gyulladásom van. Voltam orvosnál, antibiotikumot írt fel, mellette még C-vitamint szedek és sós vízzel gargalizálok.2 nap múlva lesz a szóbeli érettségim, viszont ha nem kezd el gyógyulni esélytelen hogy alkalmas legyek a vizsgára. Nincs valami egyéb gyógymód, hogy 2 nap múlva már képes legyek beszélni? /18L

2018. jún. 23. 19:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Ezeket folytasd, emelle szopogass Strepsilst (kéket) es gargalizalj Corsodyllal ezek fertotlenitenek es zsibbasztanak. Ne egyel es ne igyal rajuk, egy nap tobbszor is lehet, de lefekves elott mindenkepp.
2018. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ja es sok sikert!:)
2018. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönööm :) :)
2018. jún. 23. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Két nap múlva képes leszel beszélni, az antibiotikum addigra helyrehoz. Ha mégse, akkor lehet kérni, hogy tegyenek át keddre.
2018. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fül-orr-gégészeti szakrendelésre menj el, leecsetelik, az sokat segít.

Kellemetlen de hasznos, nekem bejött.

2018. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rendbejótt a torkod,manduláid?Ha nem,menj el a fül-orr-gégészetre,minél előbb.

A torokecsetelés nálam is mindig bevált,hasznos dolog.Sajnos elég kellemetlen mikor bekenik a garatot.Csak 3-4 mp,öklendezel egy nagyot és már meg is van,de hatásos.Nekem mindig ezt csinálják,ha be van gyulladva a torkom.

2018. jún. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendbe jött, tudok is beszélni , köszönöm a sok hasznos tanácsot :D
2018. jún. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!