Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 30 hajszál kihullása kórosnak...

30 hajszál kihullása kórosnak számít? Nő vagyok

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek. Hormonális betegség miatt kihullott egyszer a hajam nagy része. (Inzulinrezisztencia, Addison, női nemi hormonok) Az endokrinológus azt mondta, soha nem jön rendbe.Poszttraumás stressz szindrómám is lett. De mégis kinőtt mióta szedem a gyógyszereket és diétázom.

Azóta, ha meglátok egy nagyobb kupac hajat,fizikai rosszulléteim vannak.

Szeretnék olyan lenni, mint a többi ember. 😪


2018. jún. 23. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Napi 100 szál még teljesen normális. Ne ijedj meg egyből újra. Ha ezen stresszelsz, akkor tényleg elkezdhet hullani a hajad. De gondolom, olvastál erről, vagy mondta az orvos is. Napi 30 szál semmi. Minden embernek hullik. Napi 100 szál! Keress rá a gugliban,ha nem világosítottak fel róla. Mondjuk furcsállom, hogy nem mondták neked, ha már volt ilyen gondod.
2018. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem napi 100szállal már csak a hajam 40 százaléka volt meg, 3 helyen voltam kopasz.😪
2018. jún. 23. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Értelek, de gondolom nem napi 100 szállal kezdődött a három helyen lévő kopaszodásod. Az kizárt. Ne félj, 30 szál teljesen normális! De ahogy nézem, ezzel kapcsolatban írtál már ki többször is kérdést. (Kicsit lejjebb görgettem.) Ha visszanőtt a hajad, ahogy írtad, napi 30 szál az semmi! Mint írtam, az átlagember napi 100 hajszálat veszít. Ráadásul ezt szinte nem is lehet megszámolni, max. hajmosáskor, fésülködéskor, mert jártában-keltében is hullik az ember haja, amit észre sem vesz.
2018. jún. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia,Nekem is kb 30-40 hullik ki àtlagosan naponta.de van hogy 70 is.Mosáskor pedig 100-300 között van .Én emiatt megyek vizsgàlatra.De a 30 szàl nem sok,ne ilyedj meg! Ha naponta 100 fölött hullana,akkor kellene kezdeni valamit vele.
2019. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!