Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen érzés az orron át...

Milyen érzés az orron át levezetett gyomorszonda?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha epp nem vagy magadnal, akkor semmilyen.

Amikor magamnal voltam es ugy kellett betenniuk, akkor nem volt tul kellemes. Csinaltam, amit mondtak. Arra emlekszem, hogy nyelnem kellett, mondtak nyeljek nagyokat, a nover (vagy orvos) meg tolta lefele.

Fajni nem fajt.

Miert holnap kapsz egyet?

2018. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Remélem, holnap még nem, de a trigliceridszintem az égben van, és csak emelkedik. Az orvosom azt mondta, hamarosan a kórházban kötök ki hasnyálmirigy-gyuszival, az orromban szondával.

Már áttértem a barna kenyérre, tej helyett a mandulatejre, nem eszem csokit, sütit, csipszet, vajat, zsírt, disznóhúst, a TG szintem mégis csak megy felfelé. Koplalni meg nem tudok, mert a sav szétmarja a gyomromat.

2018. jún. 26. 00:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj el mozogni és sok omega 3,6-ot szedj! Nem vagy túlsúlyos?
2018. jún. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A házi orvosa csak ilyesztgeti.

Nem csak úgy huss be gyomorszonda.

Először szájon át gyógyszer/étrendkiegészitő,diéta,infúzió.

2018. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A hasam elég hájas, máshol nincs zsír. Persze tudom, hogy ez a legrosszabb. Próbáltam szedni halolajat, de utána egész nap halszagot böfögtem fel. Ráadásul azt olvastam, hogy a kileszterinszintet emeli, és nekem az is magas.
2018. jún. 26. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!