Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Közepén fáj a mellkasom,...

Közepén fáj a mellkasom, kisugárzik a szegycsontom mögé és a bal karomba. Kellene most orvoshoz mennem vele vagy várhatok?

Figyelt kérdés

Olyan két órája fáj, nem elviselhetetlenül, de elég zavaróan,és mintha egyre csak rosszabbodna.

Elvileg van valami baj az EKGmmal (ezt még pár hónapja mondták, amikor sürgősségire kerültem), megyek majd kardiológushoz, de még várnom kell az időpontra. Nem tudom, hogy van - e összefüggés, de tegnap el is ájultam.

Szerintetek komoly, vagy nem muszáj orvoshoz menni vele most azonnal?

Előre is köszönöm!


2018. jún. 26. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos azonnal, ez infarktus is lehet.
2018. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amióta múltkor kórházba kerültem, azóta gyakran van, hogy szúr a mellkasom. Kórházba is emiatt kerültem, és nem tudták megmondani pontosan, hogy mitől van, csak azt, hogy nem olyan sürgős, jöjjek vissza máskor.

A szívinfarktus nem fájna nagyon nagyon? Nagypapám beszélni sem tudott, annyira fájt neki.

2018. jún. 26. 15:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Ó, és még annyi, hogy 19 éves vagyok. Ilyen fiatalon nem jellemző szívinfarktus, nem?
2018. jún. 26. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek fáj nagyon, sőt valakinek a mellkasa nem is fáj csak pl. a háta,karja.

Az hogy fiatal vagy nem számít, 21-22 éves emberek halnak meg szív megállásban, és te írtad hogy nincs rendben az EKG-d.

2018. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mostmár kezd eléggé fájni, úgyhogy inkább elmegyek.
2018. jún. 26. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!