Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
11.-e óta fáj a hasam a gyomromtól elkezdve a hasam aljáig végig jobb oldalt és néha bal oldalon is belenyilal. 3 napig voltam sebészeten, vakbél gyanúval 3x uh-oztak meg többször volt vérvételre és mind negatív. Kaptam iv. antibiotikumot és koplaltattak 3 napig. Majd hazaengedtek mondván nem találtak semmit. Voltam 2x nőgyógyásznál ő is mondta, hogy kizárt a nőgyógyászati probléma. Urológus sem talált semmit. Még mindig fáj változó intenzitással, szerintetek mi lehet a baj.

2018. jún. 27. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán valami emésztőrendszeri probléma. Belgyógyászhoz kéne eljutni.
2018. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az orvosok nem tudták megmondani, akkor szerintem kevés az esély, hogy valaki itt gyakorin fogja felállítani a helyes diagnózist. :/

Ételallergia esetleg? Idegesség? Ibs?

2018. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hasfájás gyakori tünet pszichés betegeknél. Nekem is volt egy hasonló kellemetlen tünetem, ki-be járkáltam a kórházba, minden gyógyszert beszedtem, még magánorvoshoz is mentem, de sehol nem találtak semmit. Mindenki mondta, hogy lehetsz pszichológiai ok is. Végül elmentem pszichiáterhez és pszichológushoz. Lekopogom, de egy ideje enyhült/elmúlt ez a bizonyos dolog. Egyébként megjegyzem, hogy nekem is fájós a hasam, de stressz simán lehet kiváltó ok.
2018. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!