Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő alatt lehet kigyógy...

Mennyi idő alatt lehet kigyógyulni a megfázásból?

Figyelt kérdés
Két napja érzem hogy megfáztam. Be van dugulva az orrom, kapar a torkom, köhögni viszont még nem köhögök. Tegnap már szedtem a vitaminokat, szopogatós tabletták, és még meleg mentás fürdőt is vettem, ami direkt megfázásra jó. Jövőhét keddre viszont van egy programom. Szerintetek mennyi esély van rá, hogy addigra kigyógyulok, ha továbbra is azokat fogom csinálni, amiket leírtam?

2018. jún. 29. 04:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Pihenj, amennyit tudsz. Egyél sok gyümölcsöt, igyál sok folyadékot. Keddre már jobban leszel.
2018. jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha otthon vagyok akkor egyél kinyomott fokhagymát (mondjuk tedd valamilyen ételre) citromot és mézet, de ne meleg teában, mert akkor eltűnik a hatóanyaga.
2018. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Gyakran tér vissza ez a betegség? A mandulád meg van még? Én is sokat kínlódtam, míg a mandulámat ki nem vették. Azóta néhány garatgyulladásom volt, de ezek könnyebben és gyorsabban elmúlnak.
2018. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!