Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, ha bipoláris...

Mit tegyek, ha bipoláris depresszióval küzdd a barátnőm?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, barátnőm 17. Távkapcsolatban élünk. Lassan egy éve vagyunk együtt, de már két éve ismerem. Ez idő alatt többször is nagyon rossz passzban volt amiatt, mert nem elégedett magával, az életével, az egész szarsággal körülötte és inkább csak meg akar halni. Volt hogy vagdosta is magát. Mindig próbáltam tartani benne a lelket és kifejezni azt, hogy mindig ott leszek mellette amikor ilyen van. Egyszerűen pusztán azzal, hogy mindennél jobban szeretem próbáltam meg hatni rá. Azonban mostanában egyre többször az ilyen hullám-völgyekben mondogatja, hogy nem érdemel meg, egyre rosszabb dolgokat mondd és már engem is kezd a negativitással lehúzni. Szeretem a barátnőmet. De most egyszerűen már nem tudok mit tenni. Nem tudok szép dolgokat mondani, mert már nekem sincs hozzá lélekjelenlétem. Csak annyira telik tőlem, hogy kérlek, ne tegyél semmi kárt magadban. Mit lehetne ebben a helyzetben tenni? Csak szeretném ha minden normális lenne, ha csak simán lehetne élni a (szinte) problémamentes kamasz-kapcsolatot azzal a lánnyal, akit tiszta szívemből szeretek. Köszönöm a segítségeteket!

2018. júl. 4. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldd el pszichológushoz (vagy pszichiáterhez)
2018. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus - vagy hagyd el, mert téged is tönkretesz.
2018. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban bipoláris, akkor orvos és gyógyszerek illetve pszicho terápia. Ezek nélkül nem megy. Még így sem könnyű. Párom bipoláris.
2018. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer méreg
2018. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!