Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris depresszióval...

Bipoláris depresszióval kezelnek, szedem a gyógyszereket rendesen (folyt)?

Figyelt kérdés

De most úgy érzem megakarok halni. A nővérek nagyon bunkók velem a kórházban, a doktornő nagyon kedves, de nem találjuk a megfelelő gyógyszert. A jelenlegitől csak egy szobanövény szintjén vagyok kb. Hasonló cipőben jár valaki? 22/l

Boldog párkapcsolatban élek 2 éve, de az életem egyre sivárabb, kimozdulni sincs kedvem, alszok egész nap és semmi értelmet nem látok :/


2016. febr. 5. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Én is bipoláris vagyok. De sosem szednék gyógyszert. Hogy állapították meg nálad? Vérvételből? Mert ez egy biológiai dolog, nem szellemi. Az agy nem termel elég noradrenalint.
2016. febr. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt nem mi döntjük el, milyen gyógyszert szedj. Talán rá kellene szólnod a doktorra, hogy szedje össze magát, van kismillió gyógyszer.

Én 19 éve szedem az Amitrexet, nem hízlal, nincs nagyon mellékhatása, nekem bejött. De előtte szedtem Xanaxot, Risperdalt, azok nagyon rosszak voltak.

2016. febr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

de ez neked jó nem?

Elvileg a depressziósoknak az a jó, ha rossz.

2016. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lamolepet próbáltad már? Nekem bevált.
2016. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ebbe most nem menjünk bele, hogy ki mit hisz róla. Kedves első és harmadik, inkább szedek gyógyszert, mintsem, hogy pl megöljem magam, vagy legyen céltalan az életem, heves kirohanásokkal. És akkor joggal néznének nem normálisnak... erről ennyit. A további normális hozzászólásokat köszönöm. Lamolepet és cymbaltát szedek.
2016. febr. 24. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!