Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Írtak fel antibiotikumot és...

Írtak fel antibiotikumot és hormont. Ha két órát kihagyok a két gyógyszer szedése között, úgy kijönnek egymással?

Figyelt kérdés
Duphastont irt fel az orvos még az antibiotikum mellé.

2018. júl. 6. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, h ha valami nem világos és orvos írta fel, akkor miért nem kérdezitek meg az orvost a szedési menetről. Ne legyetek már ennyire teszetoszák, h aztán felléptek gyakorira orvoslátogatása után és itt akartok infóhoz jutni gyógyszerügyben...
2018. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom elérni az orvost és elfelejtettem, hogy mondta.

Nem vagyok teszetosza, és tudtommal ez az oldal is azért van, hogy kérdezzenek. Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre, feleslegesen koptattad az ujjaidat.

2018. júl. 6. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt CSAK az orvos tudja megmondani, vagy visszamégy hozzá, vagy esetleg felhívod - itt senmi nem ismeri az egészségügyi állapotodat, senki nem tudja, miért kaptad ezt a kettöt egyszerre és hogy hogyan kell szedni, erre csak a saját orvosod tud válaszolni.
2018. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. Feleslegesen KOPTATTAD az újaidat, hisz mi vagyunk az ostobák a realitásunk miatt, h gyógyszerekkel nem játszunk és nem egy fórumról próbáljuk kikísérletezni a szedést... Elnézést kérünk Kérdező!


Amúgy itt nem a kérdésekkel van a baj, hisz igen, ezért van az oldal. De amikor olyan abszurd dolgokat kérdez valaki, amire egyértelmű orvos tudja a választ és nem játék, akkor nem értem, h az emberek hová teszik az eszüket és csak ennyit ér nekik a dolog, h ha 5 anonim ember azt mondja, h X módon kell, akkor meg is fogadják vaktában.


További szép napot és elnézést a betűk koptatásáért!

2018. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!