Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj amikor nyelek de nem a...

Remuci kérdése:

Fáj amikor nyelek de nem a mandulám hanem lejjebb érzem jobb oldalt olyan mint ha lenne ott valami gombóc szerű mi lehet az?

Figyelt kérdés
Ugy kb 1 hónapja kezdődött. Először olyan érzésem volt mintha a nyelvtővemnélmegakadt volna valami, aztán egyre lejjebb is kezdtem érezni a nyelőcsővemben csak az már nem olyan érzés hanem olyan mintha egy gombóc lenne ott de csak a jobb oldalt érzem, de most már nyomásra is érzékeny. Voltam háziorvosnál az nem látott semmit csak annyit hogy a jobb mandula be van gyulladva írt antibiotikumot azt beszedtem de nem szűnt meg az érzés. El mentem fül orr gégészetre ott sem látott semmit csak érzi hogy van ott jobb oldalt valami. Elküldött nyelőcső röntgenre ahová csak augusztus 1 re van idő pontom. Valakinek volt már ilyen érzése?

2018. júl. 6. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kell várni a rontgent. Uh ra is elmehetsz magánba az gyorsabban megvan .
2018. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!