Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lenne ha abbahagynám a...

Mi lenne ha abbahagynám a gyógyszerek szedését?

Figyelt kérdés
Elég volt, belefáradtam, semmihez nincs kedvem, unok mindent, se kutyám, se macskám! 7+2db gyógyszert szedek naponta.cukorra,(nem inzulin, csak tabletta)vérnyomásra, koleszterinre,köszvényre (azt sem tudom mi az)enyhe vérszegénységre.Abba hagyom elegem van mindenből!Ha abbahagyom,mire számíthatok, mikor jön el a megváltó?,hirtelen jön vagy szenvedhetek ki tudja meddig?-lassan jön a pálinka szezon,olyankor iszok rendesen.ha tudnám mi az arány használnák egy kis gyógyszer-pálinka kombót.

2018. júl. 7. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ez komoly :D koleszterinre, vérszegénységre ...


Na ezt figyeld: Én szedek a koleszterinemre, a pulzusomra, a vérnyomásomra, a hormonomra, a vérszegénységemre, és még vagy 2 féle vitamint, szemcseppet is használok néha.

2018. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Faterom is ivott rá anno, jött párszor a mentő :D ölöge volt már neki is mindenből.
2018. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Ezért ne menjen az ember orvoshoz, fix, hogy felírnak vagy 5 gyógyszert. Neki meglesz a jutaléka, te meg megdegelsz.

És akkor a himlert bégezték ki, milyen szar ember volt....


Le kell fogyni, mozogni kell, meg vannak különféle doppingszerek....ha a libidó megvan, más baj nem lehet. De ehhez mozogni (is)kell.

2018. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

'Le kell fogyni, mozogni kell,"


és az hova fogyjon aki normál testalkatú, csak épp a környezet agyonra vágta az érrendszeredet az állandó feszültség keltéssel vagy éppen csak szr a genetikád .

2018. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kicsit kerülgetitek a pontos választ.további vélemények?
2018. júl. 7. 22:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A vérnyomáscsökkentő mellékletén olvastam, hogy a gyógyszer megemelheti a cukor értéket és a húgysav szintjét (ez okozza a köszvényt). Ha nem túl magas a cukrod, akkor az gyógyszer helyett diétával, fogyással, sok mozgással is rendbehozható, a köszvény pedig szigorú diétával, és akkor ez a két gyógyszer elhagyható. Enyhe vérszegénységet megfelelő táplálkozással is rendbe hozhatod. Így már csak a magas vérnyomásra kell szedned gyógyszert, ha valóban túl magas, mert ha nem szeded, akkor agyvérzést, szívinfarktust kaphatsz. Persze a magas vérnyomást is lejjebb lehet vinni alternatív gyógymódokkal és lehet kevesebb adag kell belőle.

Miután már csak 1 gyógyszerféleséget kell majd szedned, nekiállhatsz a se kutyám, se macskám fájdalmad gyógyításának, megoldást jelenthet egy kutya, vagy egy macska, vagy közösségekbe való járás, ismerkedés, pozitív gondolkodás.

Sok sikert ehhez!

2018. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szenes43 ***** válasza:
Nem tudom te mennyi idős vagy de más is van olyan vagy még olyanabb helyzetben mint te. Reggel 12 db. gyógyszert veszek be és mikor a múltkoriban bent voltam a kórházba a betegtársaim látván a marék tablettát az mondták hogy délig biztosan nem leszek éhes.Este 2és1/2-et kell bevennem....Ne igyál a gyógyszerre mert ha a mentősök megérzik rajtad úgy bánnak veled mint a sz@rral. A múltkor voltam kontrollon és én 30 éve egy kortyot sem iszom mégis úgy kezeltek mint egy darab klozetpapírt használat után.
2018. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 -annyi gyógyszert be sem szabadna venni egyszerre,az egyik kiüti a másikat!-egyébként nem gyógyszerre iszok,van egy pár óra rátartás a pia és a gyógyszer között.mentő valszeg soha nem fog engem elvinni, mert nincs aki kihívja ha rosszúl lennék, legfeljebb ha az úton baleset ér.
2018. júl. 8. 11:09
 9/9 szenes43 ***** válasza:
Most váltottak gyógyszer nekem de nem lett kevesebb csak más. A kórházban is kihozta a nővér adagolva leforrasztva,névre szólóan és reggeli után meg kellett ennem. Érdekes,nekem sosem jut eszembe hogy ne az előírt mennyiséget vegyem be pedig a mentő stabilizált mikor dögledeztem és a sürgősségin kötöttem ki.Nekem ünnep volt mikor rám tették a lélegeztető gépet és normalizálódott a légzésem. Mellettem egy ember oxigénmaszkban is hörgött erre el vitték az intenzívre. Lehet hogy neki már minden megoldódott.
2018. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!