Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyógyszerek mellett hogyan...

Delavega kérdése:

Gyógyszerek mellett hogyan lehet fogyni?

Figyelt kérdés
sziasztok! segítséget szeretnék kérni, pánikbetegségemre kaptam két gyógyszert, leponex,yarocent. hogy segítsenek az alvásban, abban segítenek is, de valamiért elkezdtem hízni, felszedtem kb 15kg. a gyógyszertől hízhat az ember? aki ilyet szed hízott e, a másik kérdésem hogy hogyan lehetne e fogyni a gyógyszerek mellett?

2017. nov. 3. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem a gyogyszertol hizol, a gyogyszer etvagyat csinal, az etvagytol zabalsz, es attol hizol.

Oda kell figyelni hogy mit es mennyit eszel.

2017. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Egyet értek az előttem szólóval. Amiatt híztál, hogy a gyógyszer étvágyat csinált, te meg csak ettél.

Figyelj oda az étkezésre. Tarts diétát és mozogj.

Illetve magam is pánikbeteg voltam, de nem szedtem gyógyszert. Pszichológushoz jártam és jógázni. 8-9 hónap alatt gyógyultam ki a pánikbetegségből. A gyógyszer csak kezeli a tüneteket, de magát a betegséget nem gyógyítja.

2017. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Annyit fűznék hozzá, hogy a gyógyszer nem csak étvágyat csinál, hanem még a zsírt is megköti az idegrendszer számára, így azt még nehezebb leadni.
2017. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a gyors válaszokat. Tehát a gyógyszer csak meg köti a zsírt,ok. Sajnos tényleg érzem az állandó éhség et. Reggeli ebéd vacsi van már csak. Elkezdek szobabiciglizni, remélem használni fog. Majd megírom hogy hogy jártam. Nincs otletetek arra hogy az anyagcserét mivel lehetne gyorsítani? Évre napi egyszer járok csak, régen nem így volt. Esetleg ne próbáljam ki a koffein tablettát reggelente? 10kg kellene sürgősen leadni. Nehogy cukor betegség em legyen. Szóval ha tudtok ötleteket adni írjatok meg köszönöm előre is.
2017. nov. 3. 17:40
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

A semmiből nem lesz semmi. Ez eléggé alapvető természeti törvény. Egy héten át írd fel pontosan, mennyit eszel, aztán mindent ossz el kettővel, és csak annyit egyél. Ha még így is hízol, csökkentsd tovább a mennyiséget. Persze ajánlott közben a normális arányokra is figyelni, mert ha a maradék mini adag kajád tömény csokoládé,az nem lesz valami egészséges.

Ha már csak napi egy evőkanál levest eszel, és hozzá vizet iszol de mégis hízol, a háziorvosod leközölheti az esetedet valami tudományos lapban.

2017. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem amit írtatok, azóta mióta megnyitottam ezt a fórumot, már kevesebbet eszem, csak a gond még mindig az hogy éshég érzetem van, ennek ellenére már nem eszem, szereztem egy szoba biciglit, bevezetem a napi mozgást, ki fogom próbálni a zöldteát, és a koffeintablettát reggelente, ezek nem egy erős gyógyszerek, nem 100mgosak, mirtazapin?! 15mg, leponex az ami talán kicsit sok 50mg és annak a felét szedem, amióta szedem a bogyókat, szinte teljesen eltűnt a pánikbetegségem ami alvás előtt szokott előjönni,azt meg végképp nem hiszem el, hogy nincs más megoldás ezek helyett, ha már 10kg le tudnék adni, már egy boldog ember lennék, annó mikor még nem szedtem gyógyszert aludni sem tudtam már, olyan voltam mint akinek a belső órája megszünt volna, hiába volt este, akkor is éber voltam agyilag, a testem átkapcsolt tartalék üzemmódba, jobban örülnék ha gyógyszer nélkül tudnék aludni mert az volna az igazi, a betegségemet csak kórházban tudták megszüntetni. Nem dohányzok, bár elgondolkodtam, a tisztán nikotin tartalmú rágógumiról, hogy esetleg kihasználhatnám az anyagcsere gyórsítását, és az étvágy csökkentő hatását.

Reggelente meg úgy ébredek fel mint akit totál kiütöttek :-D gondolom amíg bennem van a gyógyszer. napközbeni munkáimat nem akadályozzák, Köszönöm hogy válaszoltatok, ha a sportolásom sem vezet fogyáshoz, mindenképp beszélek majd az orvosommal, hogy valamit találjunk ki, mert ha nem leszek könnyebb, mehetek a vágóhídra,

2017. nov. 5. 12:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy vervetelre, endokrinologushoz, lehet hogy a pajzsmirigy hormon szinted (TSH) magas, erre mar van gyogyszer, Levothyrox. Tipikus tunet a folytonos faradsagerzet.
2017. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet az lesz, de akkor már a prolaktin szintemet is megnézem, nem e nincs köze az agyalapi mirigyhez, akkor kérek majd egy teljes vérvételt, az utóbbi ami 1 évvel ezelőtt volt nem volt semmi gond,a gyógyszerek alvásban tényleg segítenek, nem engedi hogy azon kattogjak agyilag hogy miért nem alszok, már nem alszok vagy miért nem alszok, a reggeli felkelés káosz, amíg bennem van a gyógyszer képes volnék egésznap aludni, elkezdtem a szobabicajozást, olvastam valamit a neten, hogy addig kel tekernem míg bírom, míg totál le nem izzadok, és addig míg nem terhelem le vele a testem szervezetem, mert hogy ilyenkor nyúl hozzá a a testemre ragadt zsír?! tartalékokhoz mint energia égetés vagy mi. szereztem szódabikarbónát, azt is iszom, jövő nyárra szeretnék csak 100kg lenni, most 120V vagyok, de nem az a tipikus full kövérség nálam ez arányosasn van, van izom is a fizikai munkák miatt, lehet nem is bírnám. anyagcsere gyórsításra van tippetek? :)
2017. nov. 6. 12:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8: en max annyi tanacsot tudok adni hogy fokozatosan. Vannak brutal fogyokurak amik ilyen 8 kilokat igernek ket het alatt, es nemelyik mukodik is ha betartod szigoruan, de nem lesz tartos, par honap es visszajon es van hogy tobb mint volt.

Tartos fogyasnal azt szoktak mondani hogy fel kilo hetente az egeszseges utem ami fenntarthato es megmarad.

Valoban van egy elso szakasz mikor meg nem nyul a zsirhoz a szervezet, ugyanis a lebontasi sorrend szenhidrat, zsir, feherje. Ezert (is) celszeru 15-20 percet bemelegiteni. De fokozatosan es mertekkel.

2017. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Valószínű hogy az lesz, nem hírtelen és gyorsan hanem lassan, amit kitaláltam, hogy mi lenne ha szódabikarbónát keverném 1000mg c vitaminnal, Valahol olvastam, hogy rengeteg mindenre jó a szódabikarbóna.

Ezek a gyógyszerek amiket kb fél éve szedem lassan, a memóriára nincs hatással nem? Nem szeretnék abba a hibába bele esni hogy zombivá váljak, az esetleges mellékhatásokat meg szeretném ellensúlyozni, Amíg voltam kórházban, volt egy barátom, Sajnos ő skizofrén, "enyhe változatban" egy marék bogyóval tömték, aránylag szinten volt agyilag, de hízott, lassú volt stb. remélem a gyógyszer nem okoz esetlegesen kihagyást. Az internetet rég túrom ezeknek a gyógyszereknek a hatásai után, nagyjából képben vagyok, talán ezért van az hogy még nem vagyok zombi. :)

2017. nov. 7. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!