Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek beteg rövid idő...

Hogyan legyek beteg rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
Mivel nyár van, nem suliból akarok lógni. Jó okom van arra, hogy megbetegedjek, úgyhogy a "miért akarsz beteg lenni" kommenteket mellőzzük légyszives:) Ééés nem szeretnék semmi gusztustalan dolgot enni/inni/csinálni (pl. sós kávé...) És a kréta por evés sem válik be :/

2018. júl. 9. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy, elég ha azt hazudod például hogy úgy fáj a fejed hogy fel sem bírsz kelni, nincs erőd és étvágyad, de talán még a hasad is görcsöl. Ennél rövidebb idő alatt nem lehet "beteg" lenni.
2018. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem egyszer egy találka lemondásához kellett betegséget színlelnem. Nyilván tudtam, h nekik "kelleni fog" valami bizonyíték, ami alátámasztja, h tényleg cudarul érzem magam. Nos, fogtam egy doboz fájdalomcsillapítót, paralen gripet, orrspray-t, zsepiket és leforráztam egy bögre teát, majd lefotóztam. Ha higanyos hőmérőd van (ami a legjobb), akkor picit mártsd bele a forró vízbe. Azonnal felugrik 40 felé. Picit rázod addig, míg 38 fölé nem áll be a higany. Ezt lefotóztam, és a többi "beteg" kelléket. Elküldtem és semmi kétségük sem volt, h rosszul érzem magam :))
2018. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nekem szüleimet kell meggyőznöm arról, hogy beteg vagyok, és arra hogy fáj a fejem, vagy a hasam csak annyit mondanak, hogy elmúlik... megpróbálom azért, de jöhetnek még ötletek:)
2018. júl. 9. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es

Miért nem mondtad, hogy folyamatos hasmenésed van? Arról nem kértek volna bizonyítékot.

2018. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Igen, aztán gondoltam erre is :D
2018. júl. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!