Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 éve küzdök körömgombával a...

1 éve küzdök körömgombával a kezemen. Voltam maszek bőrgyógyásznál aki tablettát szedetett velem és ecsetelnem kellett. Voltam sebész él, ő csak gyulladáscsökkentő krémet írt fel a körülötte lévő bőr részre? .

Figyelt kérdés
Voltam lézeres körömgomba kezelésre is 5 héten keresztül ami semmi javulást nem mutatott. Voltam gyógypedikűrösnél, aki egy körömgomba ömlő zselét rakott fel amit egy héten belül ledob a beteg körmöm. Ezen felül ecetes vízben áztatom és teafaolajjal kenem. Ha valaki tud ajánlani valamit kérlek segítsen?

2018. júl. 11. 12:50
 1/3 acelsziv ***** válasza:
100%
Az immunrendszeredet kellene rendbe raknod. Semmilyen parazita nem marad meg olyan gazdatesten amelynek erős az immunrendszere. Béltakarítás és probiotikumok. Ezzel kellene kezdened. Az immunrendszer 90% -a ugyanis a bélrendszerben található.
2018. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. júl. 11. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem a Loceryl segitett. Volt vagy 8-10hónap.

igaz kőkemény odafigyelés kellett, nagyon betartottam a hasznalati utasítást, sőt ők heti 1 kezelést ajanlottak, én heti 2x csináltam, és minden torolközőt, a koromkefet, reszwlot, ollót, koromcsipeszt is minden hasznalat elott es utan ia fertotlenitettem, de szépen helyrejott.


Sajnos elég drága, olyan 5500ft, de nwkwm elég volt, 'csak' 2 körmöm volt erintett a dologban..


jobbulast

2018. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!