Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokgyulladásra gyulladáscsök...

Torokgyulladásra gyulladáscsökkentő hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Borzasztóan fáj a torkom minden nyelésre.

De csak hétfő reggel tudok a városba bemenni.

Addig is amit találtam hozzá, ami még akár értelmes is lehet, az apranax amire ráírva ,hogy fájdalom és gyulladáscsökkentő hatású.

Igazából forró tea, sós vizes gargalizálás ami eddig megy, nem vagyok sem orvos sem hasonló csak gyulladáscsökkentő hátha, szerintetek?


2018. ápr. 27. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A torokgyulladás nagyobb eséllyel vírus, a mi dokink nem is szokott felírni rá semmit. Szóval pihenés, sok folyadék, vitaminok (C és D mindenképpen) meg lehet helyi fertőtlenítéssel, fájdalomcsillapító szopogatós tablettával, hasonlóakkal csökkenteni a panaszokat, ezeknek is van gyulladáscsökkentő határa. Erre én nem vennék be apranax-ot, de te tudod.
2018. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szóval durván a sós vizes gargalizálás + folyadék (meg akár gyümölcsök a vitamin végett) ezeken kívül max egy strepsils ,a többi feleslegesnek tekinthető mi?
2018. ápr. 27. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!