Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy történik az aranyér...

Hogy történik az aranyér vizsgálat?

Figyelt kérdés
A háziorvosom kérdezte megnézhetné-e,tiltakoztam,meg meg is volt a menstruációm.Kiírt labor vizsgálatokra abban maradtunk,ha meglesznek az eredmények visszamegyek és akkor megnézi az aranyeret is.Ugy mondta a doktornő megkellene nézze arról van-e szó.Nekem ez nagyon kellemetlen,legszivesebben megint lebeszélném róla.Mit csinálnak ilyenkor? Simán csak megnézi vagy ki is tapintja?A szimptómák közül borsó nagyságú dudort érzek ami nem kemény inkább duzzadt.

2018. júl. 11. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sebészeten nézték meg, gumikesztyűs ujjal benyúlt és körbekotort a fenekemben, háziorvos lehet csak ránéz, hogy valóban aranyér-e.
2018. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fekvő pozicióban vizsgálnak?Hogy történik ha megnézi?Látszik az csak úgy szabad szemmel? Attól tartok meg is tapintja.Nagyon motivált alapos,ambiciózus doktornő.
2018. júl. 11. 16:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Oldalt fekve nézték, de háziorvos nem tudom hogy nézi, lehet lehajolva is látja. Ha nem akarod, hogy ő nézze meg, akkor menj el sebészetre, úgyis oda tartozik az aranyér és ha visszamész hozzá, akkor viszed az orvosi leletet és már nem kell megnézzen.
2018. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor már inkább a háziorvosom mint másik orvos.
2018. júl. 11. 16:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha külső aranyér, akkor csak megnézi és látja.
2018. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Fekvő pozicióban vizsgálnak?"


Nekem térdelve pucsítanom kellett az ágyon, széttárta a farpofámat majd belenyúlt. Amúgy igen az aranyér látható szabad szemmel is ha kinn van

2018. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Külső,de nem lóg ki, a végbél nyilásnál érzek egy kis bogyót.Csak nem tudom milyen poziciót kell felvennem,hogy ő azt lássa.Nagyon kínosnak érzem az egészet :-)
2018. júl. 11. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem oldalt kellett feküdnöm, felhúzott lábakkal. Ha kicsit beljebb van, akkor szét kell húzza a farpofákat.
2018. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem nem fogom elröhögni magam zavaromban :-) ma is elnevettük magunkat mind a ketten mikor megkérdezte én meg elkezdtem szabadkozni.Azt mondta ha orvosság fog rá kelleni rá előbb megekell,hogy nézze tényleg aranyér-e.
2018. júl. 11. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!