Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegség?

Ez milyen betegség?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon hohy egyik pillanatról a másikra elkezdek szorongni és a szívverésemet is hevesnek érzem.Elég sok cukros italt,ételt eszek,lehet ez miatt is van a gyors szívverésem.Egyik pillanatban teljesen jól vagyok,másik pillanatban pedig a szívem majd kiugrik a helyéről,volt már ezelőtt egy két ilyen alkalmam de az elmúlt napokban elkezdett egy nap legalább hatszór ilyen érzésem lenni.Izzadás nem gyakran jelentkezik,akár csak a légszomj,csupán a szíverésem növekedése és a folyamatos izgulás nem tudom mi miatt.Válaszokat előre is köszönöm :)

2018. júl. 14. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Lehet szívprobléma, de simán lehet pánikbetegség is.

Javasolnám, hogy először fordulj belgyógyászhoz, ha minden rendben van a szíveddel, akkor inkább pánikbetegségről van szó, arra pedig pszichológust javasolnék.

2018. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szorongástól van. Igyál pár bögre citromfű teát naponta. Nem gondolom, hogy a cukortól van. A cukor jó a szívre. Ez egy kezdődő pánikbetegség, amit most kellene idejében visszafordítani. Vérnyomásod, és a pulzusod is mérd!
2018. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én a nyakamnál néztem a pulzusom,amikor elkezdek szorongani kb 102 de mikor lenyukszom visszamegy a normális 70-78-ra
2018. júl. 14. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!