Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vagyok még mindog lázas?

Miért vagyok még mindog lázas?

Figyelt kérdés
1,5 hete erős ízületi fájdalmak gyötörtek de annyira hogy lepni se tudtam .Aztán másnap jött a 40 fokos láz tartósan. Orvos szerint baktérium kaptam augmentin duot. Kedd délutántól szedem. Az allapotom annyiban változott,hogy az ízületek már nem fájnak de folyamatosan felmegy 39,5ig a lázam és elkezdtem erősen szárazon köhögni . A doki -közbe elment nyaralni a helyettes meg leszar. Azt mondja szedjem végig a gyógyszert makd csak hatni fog . De hat egyáltalán??

2018. júl. 20. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, a helyettes kolléga meglehetősen szakmaiatlan volt. Menj be a sürgősségire. Mindenképpen érdemes lenne legalább egy labort levenni és látni a gyulladásos értékeket, továbbá egy mellkas RTG is kell.
2018. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
4 hetes újszülött babám van és nehezebben tudok most órákat távol lenni .😐😐
2018. júl. 20. 16:38
 3/11 A kérdező kommentje:
Labort maganba megtudom oldani
2018. júl. 20. 16:40
 4/11 anonim ***** válasza:

"4 hetes újszülött babám van és nehezebben tudok most órákat távol lenni ."


A 4 hetes újszülött baba 20 év múlva pont le fogja szarni, hogy cscsemő korában volt egy nap, amikor az anyja nem volt vele. Az viszont már mélyebben fogja érinteni. Ha nem is emlékszik az anyjára, mert az csecsemőkorában meghalt tüdőgyulladásban, vagy szepszisben!


És szerinted mennyivel vagy előrébb ha magánban elmész laborba? Majd itt felteszel egy okos kérdést, hogy miért 200-as a CRP-d, és le fogjuk írni, azt, amit most, hogy MENJ BE A SÜRGIRE!!!

2018. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bocs, felhúztam magam. Szóval mindenképpen ki ell zárni a tüdőgyulladást, tüdőembóliát valamint az esetleges szülésből megmaradt szövődményeket, tályog stb.

Ilyen panaszokkal frissen szülten kórházba kell menni.


És orvosként írom ezt.

2018. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Magas láz, száraz köhögés tüdőgyulladás is lehet, sürgősen menj orvoshoz.
2018. júl. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
voltam 3x orvosnál!!!! Aki antibiotikumot irt ki. A helyettes leszar ! 2x hívtuk fel a kerületi ügyeletet hogy nem lehet-e bak kijönnének-e : Válasz nem ,szedjem amit felirt a háziorvos -mnek tudom mit tehetnék még.
2018. júl. 21. 07:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Hét végén van ügyeletes orvos, azzal nézesd meg magad, ha magas lázad van, akkor ki is hívhatod lakásra.
2018. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Végre volt egy teljesen láztalan napom és a köhögés is egyértelműen csökkent. Remélem elkezdett hatni az augmentin. Őrülnek,ha végre meggyógyulnék.
2018. júl. 21. 08:59
 10/11 A kérdező kommentje:
Vagyis tegnap délutántól ma reggelig nem voltam végre lázas. Eddig szinte egyfolytában. És a köhögés is ma reggelre jóval kevesebb lett .
2018. júl. 21. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!