Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez utalhat valamilyen betegségre?

Ez utalhat valamilyen betegségre?

Figyelt kérdés
Nem vagyok öndiagnosztizáló. Tavaly kezdődött, hogy egyre rosszabbul érzem magam. Vannak hirtelen rosszulléteim is, sokat fáj a fejem mostanában. Szédülök is néha és homályosabban látok néha-néha. A bal szememben halvány foltokat is szoktam látni, ezzel a szememmel rosszabbul látok, mint a másikkal. A rosszabb látásom is tavaly kezdődött. Nálam az éhségérzet hirtelen jön, mint akit fejbevágtak olyan vagyok olyankor. Nagyon ingerült is vagyok, nem tudok nyugton lenni, könnyen felkapom a vizet, de ennek ellenére mindig fáradtnak és kimerültnek érzem magam, bágyadt vagyok. Aludni nehezen tudok. Rengeteget járok a mosdóba, főleg este és éjszaka. Lefekvés előtt legalább háromszor elmegyek pisilni, olyan, mintha átmenne rajtam a víz 10 perc alatt. Inni is sokat iszok, de ezt betudtam a nyári hőségnek. Dehidratáltnak érzem magam, pedig egy kis séta után képes vagyok egy fél literes kisüveget kiüríteni egy húzóra. Tavaly óta a szorongásom is erősödött, olyannyira, hogy ha valaki kicsit flegma velem, már sírógörcs kerülget és megalázva érzem magam. Depressziós is voltam már tavaly nyáron. Eddig azt hittem a szorongásom merít ki fizikailag, de amikor jobb napom van szorongás nélkül, akkor is ugyanígy érzem magam. A vádlim havi szinten begörcsöl egy-két napra, ez úgy kettőször fordul elő talán egy hónapban, de volt már több is. Reggelente mindig száraz szájjal ébredek, még a nyelvem is száraz sokszor és előfordul, hogy barnás színű nyálkás lepedék van a fogaimon és a nyelvemen. Én cukorbetegségre gyanakszom, két ismerősnek is így kezdődött, az orvosom sajnos nyaralni van, a helyettesítő orvos pedig elküldött melegebb éghajlatra, hogy ő ezzel nem foglalkozhat, menjek vissza ha visszaért az orvosom. Nyugtalan vagyok és félek, nehogy összeessek mielőtt kiderül mi a gond, mert volt már elájulásom is tavaly. Mindenképpen visszamegyek orvoshoz, ha hazaért, de addig is gondoltam megkérdezem.
2018. júl. 21. 14:01
 1/4 anonim válasza:

Milyen idős vagy?

Ha fiatal, esetleg tinédzser akkor lehet hogy a testi változádaid miatt érzed ezeknek a nagyrészét. Velem is volt ilyen. Az meg hogy félsz, az már csak pánik,próbáld meg elengedni, ugyanis ez is rátehet még egy adaggal a mostani bajodra.

2018. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2018. júl. 21. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézess cukrot első körben. Patikában is megnézik, éhgyomrit is simán meg tudod oldani, csak ne egyél nyitásig :)
2018. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána nézek melyikben lehet és holnap akkor nézetek egy cukrot :)
2018. júl. 21. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!