Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Mi a teendő, ha már 18...

SOS! Mi a teendő, ha már 18 évesen fáj és kattog a vállam, sokszor érzem a térdeim és a lábfejeim is, ha sokat gyalogoltam?

Figyelt kérdés

Tudtok esetleg valami gyógymódot, hogy 30 éves koromra ne legyek tolószékes, és sikerüljön elcsúsztatnom időben a mozgási szervrendszerem összeomlását?

Eléggé meg vagyok ijedve. Köszönöm előre is a segítséget!



2018. júl. 23. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak izületvédő táplálékkiegészítők és fontos a nem terhelő mozgás, pl kerékpár vagy úszás.


Tolószékbe nem kerülsz, de szívás, nem tagadoma. Én is így kezdtem és 30 évesen már egy műtéten is túl vagyok.

2018. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Könnyen lehet, hogy mindez azért van, mert növésben vagy.Ebben az esetben természetes alapú kalcium és ásványi anyagok fogyasztása, pótlása is segíthet.Az ismeretségi körömben voltak ilyan tapasztalatok.

A porcok, izületek védelme sem árt. Én jóval idősebb vagyok és nekem a glükozamin-és kondroitinszulfátot és MSM-et tartalmazó aloe vera ital vált be, amit egyébként sok élsportoló is fogyaszt. Jobbulást.

2018. júl. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmit. Nyugi, nem fogsz 30 évesen tolszékbe kerülni.


Én 29 vagyok, 10+ éve ízületi fájdalmakkal küszködő. Annyi, hog lépcsőzni nem tudok, meg felfelé sétálni mert a térdem már aznap bedurran, és ha hason fekszem, akkor utána sok ideig fáj a gerincem, a derekam.


De ezeket leszámítva teljes életet élek... jó, télen nem mnidg tudom mozgatni az ujjaimat, mert mintha késsel vagdosnák az ízületeket.


Ez van, éljen az arthritis :( De lehetne rosszabb is, anya már 23 évesen sem tudta kinyújtani az ujjait, ahhoz képest én tök jó vagyok.

2018. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!