Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit ajánlotok hasmenés ellen?

Mit ajánlotok hasmenés ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos több napja tartó hasmenésem van. Nyálkás / vízes a széklet és világos színű. A háziorvos meg az egyik orvos ismerősünk aztat mondta, hogy bélfertőzésem van a tünetek egyöntetűen vírusra utalnak. Aztat mondta, hogy hagyjam kiürülni, mert állítolag így takarítsa a szervezet önmagát és így ürítse ki a vírusokat. Szedek pro gastrot és entero a narusantól. Vagyis ma kezdtem el szedni. De nekem elegem van és mit csináljak, hogy elmúljon, mert idegesít és már a sok törléstől a farlyukam már ki van csípve.
2018. júl. 30. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én ezen kívül még széntablettát javasolnék, egyszerre többet is be lehet venni, nem lehet túladagolni, vény nélkül kapható. Az orvos kollégáknak meg igazuk van, vírusos hasmenésnél gyakorlatilag meg kell várni amíg elmúlik és nem szabad csökkenteni a bélrendszer motilitását.
2018. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tartsd a diétát, lassan javulnia kellene. Én ilyenkor semmit nem szoktam szedni, pár napig víz, ropi, főtt krumpli, háztartási keksz megoldja.
2018. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!