Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gennyedzik a kásadaganat?

Gennyedzik a kásadaganat?

Figyelt kérdés

A mellkasomon van egy jó pár kásadaganat és mindig gennyedzik és vérzik.

Bőrgyógyászaton voltam és mondták, hogy csak télen tudnak gyógyszert adni, mert nyáron nem lehet alkalmazni, mert fényérzékeny.

Nagyon sok genny szokott kijönni belőlük. Nem tudok nyugodtan elmenni otthonról mert a sok genny meg a vér átüt a pólón és csúnya. A hátam is tele van pattanással. Idén strandon sem voltam pedig nem fertőző, hanem egyszerűen szégyellem magamat emiatt.

Menjek el orvoshoz amiatt, hogy nagyon sokat gennyedzik?



2018. júl. 31. 22:05
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ezt mondta az orvos? Ez aztán a doki.

Vannak amik fényérzékenységet okoznak, de akkor nem mész napra, viszont azért nem felírni valamit eléggé felelőtlenség. Vicc.

2018. aug. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Utolsó kérdésed nem értem. Orvosnál voltál azért, mert gennyedzik, utána meg kérdezed, hogy menj-e emiatt orvoshoz.....
2018. aug. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!