Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miskolcon van olyan bőrgyógyás...

Miskolcon van olyan bőrgyógyász aki lézerrel távolítja el a kásadaganatot?

Figyelt kérdés

Sajnos az arcomon van, és egy nagy heg nagyon nem kellene oda...nézegettem, több magán bőrgyógyásznak is van lézere, de sehol sem írnak olyasmit hogy ilyen kisebb lézeres műtétet is vállalnak.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 21. 20:49
 1/3 lol12334 ***** válasza:
Tudnál segíteni? Találtál Miskolcon egy a környéken?
2020. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Végül Dr. Hanák Évához mentem el, mert őt ajánlotta az ismerősöm. De lézeres kezelésem nem volt, és azt se tudom, hogy neki van-e, mert kiderült, hogy nem kásadaganat, hanem cisztás akne volt, ezért antibiotikumos kezelést kaptam.


Sajnálom, hogy érdemben nem tudtam segíteni. Nem tudom, van-e lézerrel műtő bőrgyógyász Miskolcon. Remélem, mihamarabb megoldódik a problémád!

2020. aug. 7. 21:20
 3/3 lol12334 ***** válasza:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2020. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!