Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a hátam, szorongok. Mi...

Kaktusz12 kérdése:

Fáj a hátam, szorongok. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete egyedül voltam itthon. Erős allergiás vagyok, és emiatt gyakran van olyan érzésem, hogy vmi van a torkomban. Általában egy zsepibe szoktam beleköpni. Most is így tettem, viszont alvást vér jött fel. Újra köptem, ismét vér volt, csak már frissebb. Nagyon megijedtem, mert néha szoktam dohányozni. Annyira beparáztam, hogy belezsibbadt a hátam. Azóta vér nem volt (folyamatosan figyelem), viszont erős hátfájásom és rossz közérzetem van. A hátfájdalom nem mindig ugyanott van, de kb a lapockáim környékére be lehet határozni, illetve már zsibbad a két karom is. Vagyis inkább úgy fogalmaznék hogy gyengébbek a kezeim. A hátfájdalom nem légzéseel függ össze, és szerencsére nem romlott a tüdő kapacitásom. Másfél percig vissza bírom tartani a lélegzetem és ez most is megy. Viszont egyfolytában azon angyalok, hogy meg fogok halni. A szívem rendben van mert azt gyakran figyelem magas pulzus miatt. Voltatok már hasonló helyzetben? Olvasgattam a neten, és sok helyen mozgáshiány miatt tapasztaltak ilyet. Mielőtt megköveznétek, hogy miért nem orvoshoz fordulók, kértem időpontot, szeptemberre kaptam....

2018. aug. 1. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fogsz meghalni, nyugodj meg. Viszont a vérköpéssel azért keresd meg a háziorvosod!
2018. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A háziorvosnak módja van sürgősségi vizsgálatot kérni, úgyhogy csak keresd a háziorvost, ha eddig nem tetted.
2018. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!